Ana içeriğe atla

NURAY SAYARI'dan Yeni Haftaya Özel HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (11-17 MART 2019)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Koçları bu hafta zor bir hafta bekliyor. Aile çinde sorunlar olabilir. Birden fazla işle uğraşmak sizi yorabilir. Özellikle bu hafta hızlı bir tempo ile başlayabilirsiniz. Neye yetişeceğinizi şaşırabilirsinizi. İletişim ve ilişkilerinizde bu hafta ne yaptıkları ile ilgili yüzleşme yaşayabilirler. Bağırma çağırma gibi hisleriniz olabilir ama tutun. Saygınızı yitirmeyin. Gezegenler sizi bu hafta uyarıyor. Gezegenler sizi sakin olun diyor.

Sinir sisteminizi bozmayın. Özellikle aşkta ayrılık yaşayanlar lütfen tartışmadan haklarınızı korumaya özen gösterin. İş ve çalışma hayatınızda yaptığınız harcamlardan dolayı pişmanlaık duyabilirsiniz. Hiçbirşey için pişmanlık yaşamayın oldu bitti. Yapacak birşey yok. Geçmişi bu hafta düşünmeyin. Hayırlı olanı isteyin ve pişmanlık duymayın. Kimse için üzülmeyin. Keşkelerinize yazık olur. Kendinizi düşünün ve sinir sisteminizi sağlam tutun. Silkelenin kendinizin kıymetini bilin.

Koçlara Spot: Ben değerliyim demeyi hatırlatın kendinize

Aşk ✭

Para ✭

Sağlık ✭BOĞA BURCU: Boğalar ilişkilerde ani kararlar almayın. Mesela ilişkiniz varsa bu dönem enerjiniz bozulmuş olabilir hayatınızdaki kişi ayrılık isteyebilir ne olursa olsun ani karar almayın. Fevri karar almayın. Dinlemeden konuşmayın. Kaybeden olursunuz. Boğa burcuna önerim ilişkinizde sorunlar varsa sakin olun ve konuşmaya çalışın. Eğer karşınızdaki bağırıyorsa sizde bağırırsanız uzlaşma yakalayamazsınız. Bu hafta sizler için gezegenler net uyarılarda bulunuyor. Haftanın ilk üç günü gerginliklerle çevrenize zarar verebilirsiniz. Özellikle Pazartesi ve Salı çok dikkatli olun. Alışverişe şu sıra çıkmayın. Rahatlatmaz aksine bunaltır. Bunun yerine dua edin, namaz kılın, ibadet edin. Bu daha rahatlatır. Ailesel sorunlar sizi yıpratabilir.

Bu hafta kariyer yükselmesi yaşayabilirsiniz. Sorun olan herşeyi kendi içinizde çözün. Derdinizi suya anlatın. Ani kararlardan kesinlikle kaçının. Karalarınızı tek başınıza alın kimseden yardım istemeyin.

Bu hafta zayıflamaya başlıyorsunuz. Diyet yapıyorsanız başkalarının reçetelerini kullanmayın.

Boğalara Spot: Kendi derdinizi kendiniz çözün.

Aşk ✭✭✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭✭İKİZLER BURCU: Mars'ın oluşturduğu etki ile haftaya hızlı giriş yapıp hafta ortalarına doğru içsel gerginlikleriniz artacak. Kendi kendinize kalma ihtiyacı hissedeceksiniz. Dinlenmeye ihtiyacınızın arttığını hissedeceksiniz. Bedeniniz ve ruhunuzun dinlenmeye ihtiyacı olduğunu hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Merkür gerilerken yarım kaln kararınızı tamamlayabilirsiniz ama yeni karar alıp değişime gitmeyin. Aşkta hızlı harektli bir tempo içersisinde olmamaya özen gösterin. Örenğin evli iseniz enerjiniz yüksekse karşınızdaki ile yıldızlarınızın uymasına özen gösterin. Kimse için gereksiz çaba sarf etmeyin. Zoraki yardımn için uğraşmayın.

İkizlere Spot: Gereksiz mücadeleden sakın

Aşk ✭✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭

YENGEÇ BURCU: Yengeçler bu hafta süper. Haftaya yükselen enerji ile başladınız. Yaşam enerjiniz yükseliyor. Daha önce başaramayacağınızı zannettiğiniz herşeyi bu hafta yapabileceğinizi göreceksiniz. Hayatın size getirdiği yenilikleri güzellikler karşılayacaksınız. Yeni bir ilişki başlayacaksa başlamayın. Merkür gerilerken başlayan birşey biter. 28 Mart'a kadar sabırlı olun. Elde edemediklerinizi elde etmek konusunda şanslı bir haftadasınız. Hayatın size güldüğünü fark edeceksiniz. Geçmişi bırakıp geleceğe odaklanacaksınız. Dün dünde kaldı. Önünüze bakacaksınız. İş konusunda yoğun tempo sizi bekliyor. Sorunların üstesinden geleceksiniz. Kişisel sorunların hepsine çözüm bulacaksınız. Sağlıklarınız bu hafta çok iyi. Aşk hayatınız bu hafta hareketli. Yengeç erkeği ve kadını hiç kimse vazgeçilmez değildir.

Yengeçlere Spot: Enerji artıyor onu tutun kaçırmayın elinizden.

Aşk ✭✭✭✭✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭✭ASLAN BURCU: Hırslı yapınız çevrenizdekilerin hoşuna gitmeyecek. Herkese taviz vermeyin üzülürsünüz. Egolu olmayın ama tavizde vermeyin. Siz siz olmaya özen gösterin. İşle ilgili kararlanır konusunda üzerinde uzun süredir çalıştığınızve stereddüt yaşadığınız her konunun devam edecek. İş hayatınızda adınızıdan söz ettireceksiniz. Güveniniz artacak. Huzur bulacaksınız. Hırslıyım kelimesini enerji alanınızdan kaldırın. Azimli olun ama hırslı olmayın. Azme odaklanın. Moral ve motivasyonunuz artıyor. Yapamadıklarınız yapacaksınız. Aşk ve ilişkide özellikle yıldızlarınız 4 hırsdan çıkarsanız 5 yıldız yaparsınız. Demoralize olmamaya özen gösterirseniz sağlık açısından da sorun yok. Taviz ve hırsa uzak kalırsanız herşey yolunda olacak. Kaybettiğniiz eşya ya da para varsa kayıplarınız bu hafta kazanca dönüyor.

Aslanlara Spot: Taviz verme egolu davranma

Aşk ✭✭✭✭✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭✭

BAŞAK BURCU: Aşk ilişkilerinizde düşünceleri yargılmayın başkalarının düşünceleri alay etmeyin. İş arkadaşlarınız sizi aldığınız sorumlulukta başarısız bulabilir. Sizi kıskandıklarını düşünebilirsiniz. Ancak yargılmayın ve alay etmeyin. Eleştirildiğinizde gereksiz alınganlık göstermeyin. Aşk hayatınız yoluna giriyor. Hayatta geri gelmez dediğiniz geri gelecek. Herkes geri dönüyor. Aynı duyguları yaşıyorsan müsade et ve dene ama sizi üzüyorsa güle güle deyin. Bu hafta evren size gülüyor. Dua edin. Beddua etmeyin. Negatif enerjiler sizden uzak olsun. Beddua etmeyin en güzel makama havale edin. ah edeceğiniz durumlar olsa da ah etmeyin. Kalbiniz boşsa aşk var. İş hayatınız çok iyi bazılarının kıskançlığı biraz enerjinizi düşürebilir. Sağlığınız da bu hafta gayet iyi. Büyük değişim ve süprizlere açık olun.

Başaklara Spot: Negatif düşünmeyin ve konuşmayın.

Aşk ✭✭✭✭✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭TERAZİ BURCU: Gezegenlerin kombinasyonu fikir alışverişi yapacağınız kişilere dikkat edin diyor. göz sağlığınıza dikkat edin. Ciddi yüzleşmeler yaşadınız dolayısıyla bu yüzleşmeler gözlerinizde zorlanma etkisi yaşatabilir eğer sorun varsa doktora gözükün. İlişkilerde eşleriniz ile ortak kararlar alabilmeye özen göstermeye dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Birbirinizi anlamaya özen gösterin eğer fikir ayrılığına düşersiniz sıkıntı olur.

Plansız harcanan paralara pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bütçenizi çok iyi planlamalısınız. Ailesle ilişkilerinizde ise hafta başı ay karşıt burcuuzda ilerleyecek dikkatinizin karşınızdakinin üzerine odaklanmasına sebep olacak. Neden benle aynı fikirde değile takılmayın. Detaylarda boğulmayın. Ortak konularda fikir ayrılıklarına girmemeye özen gösterin. Böylelikle tartışmalara engel olabilrisiniz. Söz söylemek yerine yazmayı deneyin daha olumlu sonuçlar göreceksiniz. Kendinizi yıpratmayın. Mevcut düzeninizi koruyacaksınız.

Terazilere Spot: Konuşmak yerine yazın.

Aşk ✭✭✭✭✭

Para ✭✭

Sağlık ✭✭✭

AKREP BURCU: Akrep'in ayağına basarsan basar başına. Akrep'in canını yakmazsanız iyilik görürsünüz. Akrep aşık oldumu sadıktır. Akrepler bu hafta daha önceden kafanızda olanı elde edeceksiniz. Akrep'ler bu hafta çok sanslı. Devam eden sorunlu bir ilişkiniz varsa vazgeçeceksiniz. Akrepler göremediklerini görecekler bu hafta. Gözünüdeki perde kalkıyor bu hafta. Gerçekler ortaya dökülecek hayırsız olan herşeyi hayatınızdan atacaksınız. Akrepin hayatında yanlış hiçbirşey kalmayacak. İş hayatınızda çok iyi para kazanacaksınız bu hafta süprizlere açık olun. Yapılan yatırımlar sonuç verecek. SAğlık konusunda güven duygusunun önemini anladığınız için güçleneceksiniz. Sağlıklı diyetler yapmaya özen gösterin.

Akreplere Spot: Herşeye şükredin. Şükrünüz şükrünüzü artırsın.

Aşk ✭✭✭✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭YAY BURCU: Yayların bu hafta bazı olayları iredeleme zamanı geldi. İlişki konusunda herşeyi irdelemelisniz. İlişkini varsa bu hafta ilk dört günde bilinmeyenler ortaya çıkabilir. Çocuklar konusunda da bilmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir ve bu tartışmalara sebep olabilir. Sakin olun dikkatli olun. Probleme odaklanıp çözüme kavuşturmaya çalışın yoksa büyük kaoslar ve dağılmalar yaşayabilirsiniz. Aman dikkat diyorum.

Aynı zamanda kalbiniz boşsa bu hafta karşılaşacağını eski dostalara dikkat edin. Daha önce bitmiş olan ilişkiler konusunda tekrar şans vermeyin. Kapınızı kapattığınız kimseye tekrar kapınızı açmayın sonu pişmanlık olur.

Yaylara Spot: Geçmişe şans vermeyin.

Aşk ✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭✭✭

OĞLAK BURCU: Oğlakların bu hafta kaygıları artıyor. Bu haftaya sinirsel gerginliklerle girdiğşiniz için sinir sistemi konusunda rahatsızlanma olabilir. Eğer hastalığınız varsa gecikmeden doktora gözükün. Kaygılarınız sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Aşk hayatınızda sorumluluk alamıyor dediğiniz bir ilişkiniz varsa bu hafta evlenme teklifi alabilirsiniz. İsteyip dileyip oluşturamadığınız herşey için bu hafta doğru zaman. Terk ediliğiniz bir durum varsa geri dönerse şans verin. Oğlak yarım bıraktığı ilişkiye şans vermeli. Bu hafta şans oğlaktan yana. Sıhhat ve sağlık konusunda kaygılarınıza dikkat edin. Kaygı yerine araştırma yapın. Ailesel ilişkilerde fevri davranışlardan sakının. Sorunları çözmek adına şanslı bir dönemdesiniz. İş ortamınızda sinirli ve gerginlikten kaçının.

Oğlaklara Spot: Gerginlikten uzak dur, geçmiş ilişkine şans ver.

Aşk ✭✭✭✭✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭KOVA BURCU: İş hayatınızda istediğiniz güven duygusana kavuşuyorsunuz. İş hayatınızda olumlu gelişmeler var. Ailesel konularda ağırlık kazanacakbir iletişim yaşayacaksınız. Sizi anlamayan dinlemeyen egolu davranışlar gösteren kişilerde bu hafta uzak durun sizin gerilmenize sebep olabilirler. Bu hafta ihtiyacınız olan güven duygusunu kazanacaksınız. Beklediğim performansa huzura ve özgüvene sahibim duygularını yaşayacaksınız.

Kariyerinizde köklü değişiklikler olacak. Ev, iş, şartlar gbi konularda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Değersiz hissetmenize sebebp olan kimseyi etrafınızda barındırmak istemeyeceksiniz. Sağlığınız bu hafta daha iyi.

Kovalara Spot: Değişimler heyecanınızı arttırsın.

Aşk ✭✭✭✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭

BALIK BURCU: Balıklar bu hafta bekledikleri haberleri duyacaklar. Burcunuzda gerilemekte olan Merkür size hayatın getirilerini bugüne kadar hayata ne verdim ne aldımı göreceksiniz. Uzun zamandır iş yerinizde yapmak istediklerinizi bir bir yapacaksınız. Karar alıp vazgeçtiğiniz şeyleri de bu hafta yapacaksınız. Beklediğiniz haberleri bu hafta duyacaksınız. İşinizde yükselme ile ilgili bir teklif verildiyse bu hafta sonuçlanabilir. Herkese yetmeliyim duygusuyla kendinizi yıpratmayacaksınız. Gerilemekte olan Merkür sizi enerji dalgasına sokacak. Duygusala açıdan çok güçlü olduğunuz bir haftadasınız. İlk üç gün özellikle güçlü hissedeceksiniz. Hayal gücünüzün genişlemesi olumlu sonuçlar doğruacak. HAyalleri ve planları kendinizde duyduğunuz enerjinin artması ile birlikte gerçekleşecek. Daha esnek düşünmenin zamanı geldi. Olura bırakın. Evli olan Balıklar ilişkilerinde ufak tefek sorunlardan dolayı kırgınlık yaşadıysanız karşılıklı haksızlıkların nedenleri ile yüzleşip çözümleme bulacaksınız. Bu da ilişkinizin toparlanmasına çok güçlü bir enerji katacak. Daha esnek düşüneceksiniz. Kalbi boş olan Balıklar lütfen umutsuzluğa kapılmayın ama yeni girişimlere kalkışmayın. Zamanı gelince geliştirebileceksiniz. Duygularda esnekleşme başlayınca kaygılar sona erecek. Para konusunda sağlam net sonuçlar elde edeceksiniz.

Balıklara Spot: Bol bol hayal kurun.

Aşk ✭✭✭✭

Para ✭✭✭✭✭

Sağlık ✭✭NURAY SAYARI HAFTANIN ENLERİ

HAFTANIN EN ŞANSLI BURCU YENGEÇ BURCU

BU HAFTANIN EN ŞANSSIZ BURCU KOÇ BURCU

BU HAFTANIN EN PARALI BURCU BOĞA, KOVA, OĞLAK BURCU

BU HAFTANIN EN MUTLUSU YENGEÇ BURCU

BU HAFTANIN EN MUTSUZU KOÇ BURCU BURCU

BU HAFTANIN EN UYUMLU BURCU BOĞA VE AKREP BURÇLARI

BU HAFTANIN EN UYUMSUZU İKİZLER VE YAY BURÇLARI

BU HAFTA AŞKTA KAZANAN OĞLAK, TERAZİ, BAŞAK, YENGEÇ BURÇLARI

BU HAFTA AŞKTA KAYBEDECEK OLAN BURÇLAR KOÇ VE YAY BURÇLARI


Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Dizleri İyileştiriyor ve Kemikleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor -

İltihaplı eklemler, romatizmal hastalıklar, bademcik iltihabı, kuru egzama, topuk dikeni ve onlarca hastalığa şifa! Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur. Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydana gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir. Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıklığını arttırmaktadır. Bunun yanı sıra diğer belirtileri; Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar. Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana geli…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…