Ana içeriğe atla

(Tüm Burçlar - Gün Gün Detaylı) - Nisan Ayına Özel Aylık Detaylı Burç Yorumları

Nisan 2019 Aylık Burç Yorumları - Devamını Okuyun - Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Nisan ayı burç yorumları ile burcunuzun o ay ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç Nisan 2019 ayına ait haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Aylık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Nisan ayına içe dönük bir ruh haliyle başlıyorsunuz. Psikolojik ve ruhsal konularla ilgili araştırmalar yapmak, okumak, düşünmek için nisanın ilk iki haftası çok değerli. Bu dönemde önsezileriniz güçlü, rüyalarınız haberci olabilir. Spiritüel olarak denemek istediğiniz bir disiplin varsa deneyin; meditasyon, yoga, reiki gibi vücudu ve zihni rahatlatma egzersizleri yapın. Çok enerji harcamadan, kanepede tembellik yapıp bir şeyler okumak için güzel bir dönem. Sanatsal yeneteklerinizi ve sezgilerinizi birleştirip güzel eserler çıkarabilirsiniz.

5 Nisan'da burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay, dış görünüşünüz ve genel sağlığınızla ilgili yeni bir yola gireceğinize işaret ediyor. Normalden daha cesur ve riskli kararlar alabilir; mesela yıllardır esmerken birdenbire sarışın olmaya karar verebilirsiniz. Spora, diyete başlayabilir; vejetaryan veya vegan olmaya, beslenme düzeninizi gözden geçirip yeni bir liste yapmaya karar verebilirsiniz. Yeni ayın yöneticisi Mars'ın konumu, bugünlerde yeni bir iletişim projesi, eğitim veya kursun da gündemde olabileceğini vurguluyor. Satış, pazarlama, internetle ilgili işler, seyahatler ve kurslar alanında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

10 Nisan civarında kariyerle ilgili problemler, gecikmeler, engeller çıkabilir. Yeni bir işe başlamak, ciddi adımlar atmak için kendinizi zorlamayın, hatta mümkünse yapmayın. Hoşlanmadığınız işler ve sorumluluklar sırtınıza binebilir, bir şekilde yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sizi engelleyenler olabilir. Otorite figürleriyle ilişkiler gerilebilir, eleştirilebilirsiniz. Sağlık ve enerji bakımından da düşük hissettiğiniz bir dönem olabilir. Özellikle dişler, kemikler, cilt, diz kapakları, eklemler hassaslaşabilir.

14 Nisan'dan sonra yavaş yavaş kara bulutlar dağılacak. 19 Nisan dolunayında daha çok ilişkilerinize yoğunlaşacaksınız. Bir ilişkinizi veya ortaklığınızı sonlandırmaya karar vermeniz veya bir konuya çözüm bulmanız mümkün.

20 Nisan'da Venüs burcunuza geçince daha sosyal, neşeli, güzel ve değerli hissedebilirsiniz.

23 Nisan civarı hayatınızda radikal değişimler yapma isteği duyabilirsiniz. Seyahate çıkmak, uzaklara gitmek, özellikle uçak seyahatleri için şahane günler.BOĞA BURCU: Nisan ayına arkadaşlarınız ve sosyal hayatınızla ilgili konularda yaşanabilecek yanlış anlaşılmalarla başlayabilirsiniz. Biri size yalan söylüyor olabilir mi? Hemen herkesin sözüne inanmayın. Sezgilerinize güvenin. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir konuda güzel bir haber alabilirsiniz ama dediğim gibi, hemen inanmayın. Önce ardını arkasını araştırın.

Nisan ayına içe dönük bir ruh haliyle giriyorsunuz. Düşüncelerinize ciddiyet ve detaycılık geliyor. Yurt dışıyla ilgili işleriniz varsa veya bir seyahat planı söz konusuysa, 10 Nisan civarı girişimler yapabilir, vize başvurusu gibi resmi evrak işlerinizi halledebilirsiniz. Araştırma yapmak, tez yazmak, sunum yapmak için de güzel günler.

Yine 10 Nisan civarında bir arkadaşınızla olan ilişkinizin birden form değiştirip romantizme evrildiğini görebilirsiniz. Veya bir arkadaşınız vasıtasıyla yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bugünlerde sosyal bir ortamda romantik bir tanışma yaşamanız, rüyalarınızın aşkı gibi bir etki hissetmeniz olası. Küs olduğunuz eski arkadaşlarınızla da yine 10 Nisan civarı barışabilirsiniz.

Ay ortasında bol bol sosyalleşip tiyatro, resim, fotoğraf gibi sanat dallarıyla etkinliklere katılın. Ancak arkadaşlarınızla para alışverişine girmeyin. Büyük laflar edip tutamayacağınız sözler vermeyin.

16 Nisan civarı tensel ve maddi zevklere düşkünlüğünüz artabilir. Mesela lüks ve pahalı alışveriş yapabilir, değerli hediyeler verebilir veya alabilirsiniz. Para konularında riske girmeyin. Cüzdanınıza sahip çıkın.

19 Nisan'daki dolunay iş hayatınızı vurguluyor. İş arkadaşlarınızla veya müşterilerinizle olan ilişkilerinizde uyum ve denge yakalamaya çalışabilirsiniz.

23 Nisan ve sonraki günlerde otorite figürleriyle çatışmanız olası. Kuralları yıkmak, yaşamınızda radikal ve ani değişimler yapmak için istekli hissedebilirsiniz.

Ne yapacaksanız sakince ve akıllıca yapın. İnatçı, dürtüsel ve aceleci davranmayın.

İKİZLER BURCU: Sanatla ilgileniyorsanız, sanatla ilgili bir konuda kariyeriniz varsa bu ay sizin için şahane geçecek. Yetenek ve sezgilerinizi birleştirerek güzel eserler verebilir, bu eserlerle birdenbire ilgi odağı olabilirsiniz. Ancak öte yandan yanlış anlaşılmalarla baş etmeye çalışabilirsiniz. Özellikle de iş hayatında...

5 Nisan'daki yeni ay döneminde sosyal hayatınız hızlanacak. Yeni insanlarla tanışabilir, son dakikada katılmanız gereken bir davete zevkle gidebilirsiniz. Enerji gezegeni Mars burcunuzda olduğu için motivasyonunuz yüksek, her yere yetişiyorsunuz! Son derece yaratıcı ve enerjiksiniz.

7 Nisan civarında para konularına ciddiyetle eğilmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Terfi veya zam görüşmesi yapmak için harekete geçin. İş arayanlar kalıcı, uzun vadeli teklifler alabilir, sözleşme imzalayabilirler.

Ayın genelinde parayla ilgili bir mücadele söz konusu. Yeni bir finans kapısı arıyorsunuz. Para konusunda taşıyabileceğinizden daha fazla yükü sırtlanmış gibisiniz. Sağlık olarak dişler, kemikler, cilt, diz kapakları, eklemlerinize dikkat edin.

16 Nisan civarı partnerinizi memnun etmek kolay olmayabilir. Güzelleşmek için atacağınız adımlardan memnun kalmayabilirsiniz.

19 Nisan dolunayı, arkadaşlık ilişkilerinizin önemini vurguluyor ve denge kurmak için çaba harcayacağınızı gösteriyor. Bir arkadaşınızla aranız bozulabilir veya tamamen hayatınızdan çıkarmaya karar verebilirsiniz.

Ay sonuna doğru hayatınızda radikal değişimler yapma ihtiyacı duyup kontrolsüz davranmayın. Kalp çarpıntılarında artış, spazmlar görülebilir. Günlük hayatın rutininden kaçıp gitmek isteyebilirsiniz.

27 Nisan civarı her türlü yeni iş ve projede kandırılma ve aldatılma ihtimaline karşı dikkatli olun. Tekliflerin sağlamlığını kontrol edin.

YENGEÇ BURCU: Nisan ayına yüksek ideallerle giriyorsunuz. Hayat, varoluş, daha büyük bir anlam arayışı söz konusu olabilir. Yardıma ihtiyacı olan insanlarla temasa geçmek ve bu konuda bazı fedakarlıklarda bulunmak arzusu duyabilirsiniz. Kandırılmaya ve aldatılmaya müsait zamanlarda olduğunuzu unutmadan; bağış yapacağınız vakfın ya da kişinin arka planını araştırmayı ihmal etmeyin.

5 Nisan'daki yeni ayda, yeni bir işe veya projeye başlamanız olası. Kariyerinizle ilgili normalden cesur ve riskli bir tavır takınabilirsiniz. Özellikle yurt dışıyla ilgili bir iş veya projeniz varsa, ciddiyet gerektiren bir durumla karşı karşıya kalabilir, elle tutulur sonuçlar almak için girişimler yapabilirsiniz.

7 Nisan civarı vize başvurusu yapmak, resmi evrak işlerini halletmek için uygun. Kalıcı, uzun vadeli kontratlar yapabilir, sözleşme imzalayabilirsiniz.

16 Nisan civarı yöneticilerinizi memnun etmek çok kolay olmayabilir. Öte yandan eşinizle ilgili bir konuda sorumluluk almanız, taşıyabileceğinizden daha fazla yükü sırtlanmanız gerekebilir. İlişkiniz gerginleşirse, bunun geçici olduğunu bilerek sakin kalın. Kırgınlık yaşamak ve ilişkilerde zedelenme olası.

Bekar yengeçler 16 Nisan civarında tanıştığınız, karşılaştığınız ve beğendiğiniz bir kişiyle aranızda sanki kadersel bir bağ var gibi hissedebilirsiniz.

19 Nisan'daki dolunay sırasında eviniz ve aile büyükleriyle ilgili konular vurgulanıyor. Taşınma olasılıklarını değerlendirin.

23 Nisan ve sonrasında arkadaş çevrenizi değiştirmek, daha önce hayır diyemediğiniz konularda tavır almak isteyebilirsiniz. Farklı bir sosyal gruba dahil olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.ASLAN BURCU: Nisan ayına para konusunda yaşanan krizlerle giriyorsunuz. Finansal olarak kandırılma, dolandırılma veya birtakım yanlış anlaşılmalardan ötürü gecikmeler & faizler yaşama ihtimaliniz var. Herhangi bir finansal belgeye imza atmadan önce dikkatle okumalı, her söylenene inanmamalı, iyice araştırmalısınız. Banka hesaplarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ciddi kararları daha sonraya bırakın. Her türlü para işinde kandırılma ve aldatılma ihtimaline karşı dikkatli olun.

5 Nisan'daki yeni ayda bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Normalden daha cesur ve riskli bir fikrin peşinden koşabilirsiniz. Zihinsel olarak yaratıcı ve enerjik olacağınız bu süreçte, kendinizi fiziki ortamınızda yeteri kadar özgür hissetmeyebilirsiniz.

10-13 Nisan civarında iş arkadaşlarınızla ve yöneticilerinizle problemler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde sorumluluklarınız taşıyabileceğinizden daha ağır gelmeye başlayabilir; zamanı yönetmekte, işlerin altından kalkmakta zorlanabilirsiniz. İnatçı ve takıntılı olabileceğiniz bugünlerde, kendinize ve başkalarına karşı acımasızlık yapmayın. Duygusuzluk, acımasızlık ve sertlik ortaya çıkabilir.

Özellikle 23 Nisan ve takip eden günlerde, iş yerindeki otorite figürleriyle çatışmamaya dikkat edin. Kuralları yıkmak isteyebilir, her şeyi göze alıp istifayı basabilirsiniz. İş hayatınızda radikal değişiklikler yapma isteği ani kararlar almanıza, kontrolsüz, oransız tepkiler vermenize sebep olabilir.

12 Nisan civarında sevgilinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Büyük laflar edip tutamayacağınız sözler vermeyin.

14 Nisan'da kara bulutlar dağılmaya başlıyor. Sevgilinizle birlikte uzaklara gitmeyi, bir maceraya atılmayı deneyin. Sevgiliniz yoksa bugünlerde biriyle tanışmanız olası.

Özellikle 16 Nisan civarı karşılaştığınız ve beğendiğiniz bir kişiyle aranızda kadersel bir bağ var gibi hissedebilirsiniz. Daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak, ilgi çekmek isteyeceksiniz. Bu dönemde tensel ve maddi zevklere düşkünlük artabilir. Aşk konusunda abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz.

Ay boyunca dişler, kemikler, cilt, diz kapakları, eklemlerinize dikkat edip temkinli olmanız gerekiyor.

BAŞAK BURCU: Nisan ayının en şanslı burçlarından biri başak. Özellikle evlenmek isteyen, bunun hayalini kuran yükselen başaklar, romantik bir teklif alabilir. Halihazırda evlenecek olan yükselen başakların da düğünlerinin rüya gibi geçeceğinden eminim. Para konusunda sıkıntı yaşasanız da, normalden daha cesur ve riskli işlere girseniz de, hızlı çözüm üretebileceksiniz.

7 Nisan civarı evlilik ve flört konularındaki konuşmalara ciddiyet ve detaycılık geliyor. Teklif gelebilir, gün almak için başvuru yapabilir, resmi evrak işlerini 7 Nisan civarında halledebilirsiniz.

10 Nisan ise, ayın en romantik günü... Bugünlerde başlayan ilişkiler, yapılan evlilikler romantik ve sevgi dolu olacak, rüyaların aşkı gibi bir etki yaratacak. Yalnız olanlar da biriyle tanışabilir. İlişkilerde kusurları, hataları görmezden gelmeye meyilli olduğumuz; dolayısıyla bir yandan yanılmaya da açık olacağımız zamanlar bunlar. Halihazırda evli olan yükselen başaklar 10 Nisan'da eşleriyle konsere, tiyatroya, sergiye gidip bir sanat etkinliğinde sosyalleşebilirler.

16 Nisan, bu konuya vurgu yapan bir başka tarih. Daha çok sevilmek, daha çok ilgi çekmek isteyebilir, abartılı davranışlar sergileyebilir, her türlü konuyu abartabilirsiniz. Öte yandan para konusu vurgulanıyor. Dikkatli harcama yapın, gereksiz risk oyunları oynamayın ve otorite figürleriyle ilişkilerin gerginleşmemesine özen gösterin.

Gökyüzü çok sıkıştığınızda aile büyüklerinden destek alabileceğinizi gösteriyor ama yardım isterken aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Kaynakları iyi değerlendirin, yanlış adımlar atmayın.

19 Nisan'daki dolunayda gelir-gider dengesini oturtmaya çalışacaksınız. Maddi anlamda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.TERAZİ BURCU: Nisan ayına iş hayatına konsantrasyon bozukluğuyla giriyorsunuz. 2-12 Nisan arasında iş yerinde hata yapabilir, enerjisiz hissedebilirsiniz. Bugünlerde yapabileceğiniz en iyi şey, iş çıkışı konsere, tiyatroya, sergiye gitmek veya canınız istemiyorsa eve kapanıp hayallere dalarak tembellik etmek.

7 Nisan'da ev hayatınıza çekidüzen vermeniz gereken koşullar oluşacak. Kalıcı, uzun vadeli kontratlar yapabilir, sözleşme imzalayabilir, uzun yıllar kullanabileceğiniz yeni ve sağlam mobilyalar & eşyalar satın alabilirsiniz. Evde sorumluluklarınız artıyor; zamanı yönetmekte, işlerin altından kalkmakta zorlanabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

13 Nisan'da otorite figürleri, baba veya eş ile kriz durumları oluşabilir. İnatçı ve takıntılı olabileceğimiz bugünde, kendinize ve başkalarına karşı acımasızlık yapmayın.

5 Nisan'daki yeni ay, ikili ilişkiler alanında hızlı başlangıçlar vaat ediyor. Aceleci bir tutumla normalden daha cesur ve riskli bir ilişkiye evet diyebilirsiniz.

14 Nisan'da eşiniz veya sevgilinizle kısa bir seyahate çıkmanız olası.

19 Nisan'da burcunuzda gerçekleşecek dolunay, kendinizle ilgili bir konuda denge yakalayabilmek için çaba harcayacağınızı gösteriyor. Bu amaçla ilişkinizi yeni bir seviyeye çıkarmaya karar verebilir veya bir konuyu bir daha açılmamak üzere kapatabilirsiniz.

23 Nisan ve sonrasında ani finansal gelişmeler kapınızı çalabilir. Bir borç ortaya çıkabilir veya bir alacağınız faiziyle birlikte elinize geçebilir.

27 Nisan civarını özellikle vurgulamak gerek. Bugünlerde alkol tüketiminde dikkatli olun. Kafanıza göre ilaç kullanmayın. Yediğiniz şeylerin son kullanma tarihine dikkat edin. Vücudunuzun bağışıklık sistemi güçlü olmayabilir. Evde veya işyerinde su giderleriyle ilgili sorunlar yaşanabilir.

AKREP BURCU: Nisan ayına aklı beş karış havada ve aşık bir kafayla giren yükselen Akrepler, hayallerinin ilişkisini yaşıyor veya bunu yaşamanın eşiğinde olabilir. Sanat alanında eserler yaratan yükselen akrepler ise, bu dönemde yetenek ve sezgilerini birleştirerek güzel eserler verebilir. Mistik konular ve rahatlama teknikleriyle ilgilenebilirsiniz.

5 Nisan'daki yeni ayda, iş hayatında hızlı başlangıçlar söz konusu. Sabırsız ve aceleci davranışlarınız, normalden daha cesur ve riskli bir tavır takınmanıza sebep olacak. Ayağı yere basan sağlam ve yaratıcı fikirlerinizi 7 Nisan'da sunabilirsiniz. Kalıcı, uzun vadeli kontratlar yapabilir, sözleşme imzalayabilirsiniz.

10 ve 12 Nisan, hala hayatının aşkını bulamamış yükselen Akrepler için umut vaat ediyor. Mutlaka dışarı çıkıp sosyalleşin! Hayatınızın aşkı orada bir yerde sizi bekliyor...

Ancak 12 Nisan'da fazlaca harcama yapmaya meyilli olabilirsiniz, dikkat! Öte yandan bugünlerde zamanı yönetmekte, işlerin altından kalkmakta da zorlanabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlara ve yakın çevrenize karşı, acımasız, sert davranmamaya özen gösterin.

Beklediğiniz bir para varsa, 16 Nisan civarı gelebilir. Ancak bu parayı iyi değerlendirin, aşırı harcama yapıp yanlış yatırımlar atmayın. Bu ara her türlü harcamayı abartmaya meyillisiniz. Lüks ve pahalı alışverişi bırakmanız gerekiyor.

23 Nisan'da eşiniz veya partnerinizle çatışmanız mümkün. Kuralları yıkmak, asi davranmak, özgürlüğünüzü ilan etmek isteyecek; hayatınızı değiştirmek için durdurulamaz bir dürtü hissedeceksiniz. Boşanmak ve evlenmek gibi ani kararlar almayın. Kontrolsüz tepki vermeyin.

27 Nisan'da paranız ve harcamalarınıza ekstra dikkat edin. Unutkanlık veya dikkatsizlik yüzünden cüzdanı unutma, parayı düşürme ve kayıplar yaşanabilir.YAY BURCU: Nisan ayına ev işleriyle ilgilenerek giriyorsunuz. Dede, anneanne gibi aile büyükleri, ya da içine doğduğunuz aileyle ilgili konular; yaşadığınız ev, evin dekorasyonu, taşınma gibi mevzular gündeme gelebilir. Nisan ayının ilk haftası, taşınmak veya evle ilgili bir kontrata imza atmak için uygun değil. Kandırılma, dolandırılma ihtimaliniz var. İlla imza atacaksanız dikkatle okuyup avukatlara danışın. Her söylenene inanmayın. Bugünlerde ev içinde su tesisatıyla, su ile ilgili problemler ortaya çıkabilir. Ev ile ilgili işlerinizi hayalcilikle değil; ciddiyetle ele almalısınız. Hayallerinizdeki evi bulmak, taşınmaya karar vermek için 7-10 Nisan arasını kullanın. Yine bu tarihlerde evinizi boyatabilir, yeni örtüler, perdeler alabilirsiniz.

Ancak para durumunuz sıkıntılı. Beklediğiniz para gelmeyebilir, gecikebilir veya çeşitli engeller oluşabilir. Ödeyebileceğinizden daha fazla bir borcun altına girmemeye dikkat edin.

12 Nisan ve civar tarihlerde kendinizi dalgın hissedebilir, bazı şeyleri unutabilirsiniz. Bu yüzden özellikle evden çıkarken ocağı, ütüyü kontrol etmekte, anahtarı, cüzdanı aldığınızdan emin olmakta fayda var.

5 Nisan yeni ayı sizi çok keyiflendirecek. Aşk hayatınızda cesur, aceleci adımlar atabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilir ve hızlıca bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

20 Nisan'dan sonra ilişkiler alanı iyice hareketleniyor. Bol bol sosyalleşip eğlenebileceğiniz, belki bir yeteneğinizi gösterebileceğiniz fırsatlarla karşılaşacaksınız.

14 Nisan Pazar günü arkadaşlarınızla bir kahvaltı organize edebilir, güzel vakit geçirebilirsiniz. Çok tatlı bir pazar olacak. Ancak yeme içme konusunu abartmaya ve aşırıya kaçmamaya dikkat edin, kilo almaya elverişli bir dönemdesiniz. Diyet motivasyonunuz düşük.

19 Nisan dolunayında arkadaş çevrenizde uyum ve denge yakalama çabasına gireceksiniz. Dostlarınızı evde ağırlayabilirsiniz.

23 Nisan ve sonrasında özellikle iş arkadaşlarınızla, ofis ortamındaki kişilerle, müşterilerinizle mücadele içine girmemeye gayret edin. Sinirlenip kontrolsüz tepkiler vermeyin. Bir anda istifayı basıp gitmeyin. Kalbinizle ilgili sağlık sorunlarınız varsa, bugünlerde çarpıntılarda artış, spazmlar görülebilir.

OĞLAK BURCU: Nisan ayına yaratıcı bir zihinle giriyorsunuz. Yeteneği olan yükselen oğlaklar hemen bilgisayarın başına oturup roman, deneme, makale ve hatta Molatik'e içerik yazmaya başlamalı. Yetenekleriyle var olmak, kendini göstermek isteyen yükselen oğlakların hayallerini gerçekleştirmeleri için güzel fırsatlar çıkabilir. Bir web sitesi veya YouTube kanalı açabilir, Instagram hesabınızı büyütebilir, bunun gibi yeni iletişim projelerine girişebilirsiniz.

7-15 Nisan arasında bu tür işleri daha ciddiyet ve detaycılıkla ele almanız gerekecek. Bir konuda araştırma yapabilir, bilimsel bir makale veya tez yazmaya koyulabilirsiniz. Tiyatro, resim, fotoğraf gibi sanat dallarıyla ilgili atılım yapmak, eğitime başlamak, kursa yazılmak isteyebilirsiniz. Ayakları yere basan sağlam fikirler üreteceksiniz.

5 Nisan'daki yeni ay, ev ve aile hayatınızda yeni bir sayfanın açılacağını gösteriyor. Bir ev alım satımı işi veya taşınma gibi işler, normalden hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Aile büyüklerinizden birinin baskısını (özellikle bir erkek figürü) üzerinizde hissedebilir, ilişkiniz gerginleşebilir veya onunla ilgilenmeniz gereken koşullar oluşabilir. Sanki ev ve aileyle ilgili sorumluluklarınız artıyor. Bazı konuların altından kalkmakta zorlanıyorsunuz. İnatçı ve takıntılı davranmamaya özen gösterin, acımasızlık yapmayın. Öfke, şiddet, kıskançlık duygularından uzak durun. Ev ve aile konuları 20 Nisan'dan sonra düzelmeye başlayacak...

Ruhsal olarak çöküntü yaşayan yükselen oğlaklar, 10 Nisan'dan sonra terapi veya danışmanlık almaya karar verebilir, çok da faydasını görebilirler. İlk randevunuzu 14 Nisan'a alın.

İş hayatına gelince... 19 Nisan dolunayı, kariyerinizle ilgili bir konunun son noktasına geldiğinizi gösteriyor. Emekli olabilir, işten ayrılabilir veya bir projeyi nihayete erdirebilirsiniz.

23 Nisan ve sonraki günlerde, sevgilinizle çatışmamaya, aniden ayrılık kararı almamaya özen gösterin. Yalnız olanlar bugünlerde yeni biriyle tanışabilir, adeta yıldırım aşkı etkisiyle yeni bir ilişkiye başlayabilir.

27 Nisan civarında sağlığınıza dikkat edin. Özellikle alkol ve ilaç kullanımında dikkatli olun. Bilmediğiniz yerlerde yemek yemeyin. Bağışıklık sisteminiz düşebilir.

Ve son olarak; bütün bir nisan ayı boyunca trafiğe çıkarken dikkatli ve uyanık olun.KOVA BURCU: Nisan ayının ilk 15 günü para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kandırılma ve dolandırılma ihtimaline karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Bir şey satın alırken iki katı para veriyor olabilirsiniz. Banka hesaplarınızla ilgili bir karışıklıklar çıkabilir.

5 Nisan yeni ayı, yeteneklerinizi göstermek için fırsatlar çıkaracak. Yeteneği olan yükselen kovalar, hemen bilgisayarın başına oturup roman, deneme, makale ve hatta Molatik'e içerik yazmaya başlamalı. Bir web sitesi veya YouTube kanalı açabilir, Instagram hesabınızı büyütebilir, bunun gibi yeni iletişim projelerine girişebilirsiniz. Tiyatro, resim, fotoğraf gibi sanat dallarıyla ilgili atılım yapmak, eğitime başlamak, kursa yazılmak isteyebilirsiniz. Zihinsel olarak yaratıcı ve enerjiksiniz.

10-15 Nisan arası yakın çevreniz sizi çok yorabilir, ruhsal olarak sinirinizi bozabilir. Kardeşinizle ilgili bir konuyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Pek de istemediğiniz bir sorumluluk omzunuza binebilir. Kardeş, kuzen gibi bir yakınla güç çekişmesine, iktidar savaşına girebilirsiniz. İnatçı ve takıntılı olabileceğiniz bugünlerde, kalp kırmamaya özen gösterin. Bu mevzular 20 Nisan'dan sonra düzelmeye başlayacak...

Nisan ayının ilk iki haftası sağlık olarak dişler, kemikler, cilt, diz kapakları, eklemleriniz hassaslaşabilir. Gereksiz risk almayın, temkinli olun.

12 Nisan Cuma akşamı arkadaşlarınızla buluşmayı erteleyin; çünkü bugün abartılı tepkiler vermeye ve abartılı harcamalar yapmaya meyilli olabilirsiniz. Dostlarınızla aranızda fikir ayrılıkları yüzünden gereksiz tartışmalar çıkabilir. Büyük laflar edip tutamayacağınız sözler vermeyin. Karar verirken karşınızdakini de dinlemeye özen gösterin ve önyargılı davranmayın.

Ruhsal olarak çöküntü yaşayan yükselen kovalar, 16 Nisan civarı terapi almaya başlayabilirler. 16 Nisan'da başlayacağınız terapi ve danışmanlık gibi iç huzuruna yönelik tedavi şekillerinin yaratacağı etki çok güçlü olacak.

19 Nisan'da kendinize bir güzellik yapıp yaz tatilinde nereye gideceğinizi araştırın, rezervasyon yaptırın, uçak bileti alın. Karlı ve güzel bir yer bulmanız olası.

23 Nisan ve sonraki günlerde aile bireyleriyle, özellikle baba gibi otorite figürleriyle çatışmaya girmemeye dikkat edin. Kuralları yıkmak, özgürlükleşmek isteyecek, hayatınızda radikal değişimler yapmayı tasarlayacaksınız. Ani kararlar almaya meyilli olduğunuz bugünlerde, ailenize karşı kontrolsüz tepki vermemeye dikkat edin. Tek başınıza eve çıkmak gibi bir fikre de kapılabilirsiniz.

BALIK BURCU: Nisan ayına son derece sezgisel bir ruh haliyle giriyorsunuz, içinize enteresan şeyler doğuyor, rüyalarınız çıkıyor. Hangi sanat dalında yeteneğiniz varsa oraya yönelin. Manevi olarak tatmin ve huzur aradığınız bu süreçte, çok fazla enerji harcamadan tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel fırsatlar çıkabilir. Mistik konularla ilgilenebilirsiniz. Kuaföre gidip hayalini kurduğunuz o saçı yaptırın, güzellik merkezinde bakıma, SPA'ya, masaja gidin. Cildinizle, vücudunuzla ilgili rahatlama ve güzelleşme tekniklerini deneyin. Romantizm ve yaratıcılık, sizin için nisan ayının özeti...

Bugünlerde son derece romantik ve sevgi dolu bir ilişkiye başlayabilir, rüyalarınızın aşkıyla tanışmış gibi hissedebilirsiniz. Küs olduğunuz kişilerle barışabilirsiniz.

5 Nisan yeni ayında maddi olarak yeni bir gelir kapısı açılıyor.

10 Nisan civarı bir arkadaşınızla sorun yaşamanız olası. Sizi zor durumda bırakan bir dostunuzla aranız bozulabilir, onunla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Güç çekişmeleri, iktidar savaşı yaşanabilir. İnatçı ve takıntılı olabileceğiniz bugünlerde, kalp kırmamaya özen gösterin. Öfke, şiddet, kıskançlık duygularından uzak durun.

12 Nisan civarında iş hayatınıza dikkat edin. Yaptığınız işte unutkanlık, dalgınlık söz konusu olabilir. Detayları kaçırabilirsiniz. Ya da yapılması gereken işler sizi beklerken dinlenmek, hiçbir şey yapmamak ve hayallere dalmak isteyebilirsiniz. Çalışan olarak patronlarınızı mutlu etmek çok kolay olmayabilir.

19 Nisan dolunayında para meseleleriyle ilgili bir krizle ilgilenmeniz gerekebilir.

23 Nisan ve sonraki günlerde trafiğe çıkarken özellikle dikkat etmelisiniz. Yolda birileriyle çatışmayın. Kurallara uymaya dikkat edin, hız yapmayın. Kardeşlerinizle çatışmayın. Bugünlerde planlarınız aniden değişebilir. Esnek olmakta fayda var.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Dizleri İyileştiriyor ve Kemikleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor -

İltihaplı eklemler, romatizmal hastalıklar, bademcik iltihabı, kuru egzama, topuk dikeni ve onlarca hastalığa şifa! Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur. Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydana gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir. Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıklığını arttırmaktadır. Bunun yanı sıra diğer belirtileri; Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar. Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana geli…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…