Ana içeriğe atla

1 - 7 Nisan 2019 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Devamını Okuyun - Astrolog Hande Kazanova'dan 1 - 7 Nisan 2019 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.


Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu Pazartesi ortak amaçlarınız, sosyal ilişkileriniz ön planda olacak ama tüm gün boyunca ay boşlukta olacağı için önemli planlamalardan ziyade tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Zor ve biraz da içe dönük geçen bir ayın ardından kendi kanatlarınızla uçmaya hazırsınız. Bu hafta ortak ödemeler ve parasal konularda bazı kayıplar, istenmeyen olaylar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Hem kariyer hem de parasal konularda bu ay kadersel etkilerle bezeli olacaksınız. Kariyer ve iş hayatınızla ilgili konularda herşeyigözden geçireceğiniz ve yeniden yapılandıracağınız bir ay sizi bekliyor. Salı günü hem iş, hem de iletişim alanlarınızda bazı fedakarlıklar, kafa karışıklıkları devrede olabilir. Olayları hemen algılamakta zorlanabilirsiniz. Diğer insanlara yapacağınız yardımlar ön planda olabilir. Cuma günü oluşan Yeniay la birlikte yeni olasılıklar karşınıza gelebilir. Hayati kararlarınız için desteklenecek, adım atmaktan korkmayacaksınız. Hala bazı planlarınızı sağlam temellere oturtmaya ihtiyacınız olabilir. Önemli sorumlulukların sizi hedeflerinizden ve amaçlarınızdan alıkoymasına izin vermeyin.BOĞA BURCU: Nisan ayında arkadaşlarınıza yapacağınız fedakarlıklar yüksek olabilir. Özellikle Salı günü bu etki daha belirgin olacak. Bu Pazartesi önemli işleriniz yerine tamamlanması gereken işlerinizin peşine düşmelisiniz. Diğer taraftan bu ay artık biraz plan yapmaya ve dinlenmeye ihtiyacınız olabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde oldukça kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Bazı ilişkileriniz bitebilir, bazılarının başka bir forma dönüştüğünü görebilirsiniz. Yine egelecek planlarınız, eğitim konuları, olaylara geniş açıdan bakacağınız alanlarda kadersel etkiler oluşabilir. Cuma günü oluşan Yeniay’ı eski ve sizi zorlayan alışkanlıklarınızı bırakmak için kullanmalısınız. Bu yeniay yeni adımlarınızda ve girişimlerinizde sizi desteklemeyecek. Önemli planlarınız ve atılımlarınız varsa bir sonraki yeniay bu başlangıçlar ve yenilikler için daha rahat ve etkili hareket edebilirsiniz. Çok da acele etmemeniz gereken bir dönemdesiniz.
İKİZLER BURCU: Haftanız önemli gelişmelerle başlayabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu Pazartesi önemli işlerinizi devreye sokmak yerine tamamlanması gereken işlerinize vaktinizi ayırın. Salı günü iş ve kariyer alanlarınızda kararsızlıklarınız yüksek görünüyor sevgili İkizler. Kafanız karmaşık olabilir, önemli işleriniz varsa o işleri toparlamanız, üzerine düşmeniz önem kazanıyor. Bu hafta arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz önemli işleriniz olabilir. Parasal konularda bu hafta dikkatli adımlar atmalısınız. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanınızda çalıştığınız insanlarla olan ilişkileriniz oldukça kadersel etkilerle dolu olabilir. Cuma günü oluşan yeniayla beraber sosyal çevrenizle alacağınız kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. İşten elde edilen gelirleriniz için yeni planlar içine girebilir ve önemli adımlarda bulunabilirsiniz. Çevre değişimi, yenilikler ve geleceğinizi ilgilendirecek önemli adımlarda şansınızı kullanın. Sorunlarla karşılaşırsanız bu sorunlar maddi konularla bağlantılı olabilir.

YENGEÇ BURCU: Haftanıza parasal işlemleriniz, maddi konularda yapılması gerekenlerle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu ay iletişimsel işlerinizde oldukça yaratıcı ve verimli etkiler altındasınız ama bir yandan da fikir ve düşüncelerden kolay etkilenebilirsiniz. Kararsızlıklarınızın önünüzü kapatmasına ve sizi yavaşlatmasına bu hafta Salı günü ve civarında izin vermeyin sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta aşk hayatınız, çocuklarınız veya çocuğunuzla ilgili konularda, özel ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Özel ilişkilerinizde kadersel etkiler altında olacaksınız. Cuma günü oluşan yeniay sonrası 15 gün boyunca kariyerinizde güzel ilerlemeler elde edebilir, iş başlangıçlarınızı etkinleştirebilirsiniz. Bu yeniay kariyer ve iş alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Ortaklıklarınıza dikkat etmeli, bazı sorunlar ve engellerle karşılaşırsanız bu durumun sizi ileriye gitmekten alıkoymasına izin vermemelisiniz.ASLAN BURCU: Haftanız ortaklı atılacak adımlarla başlayabilir ama tüm gün boyunca ay boşlukta olduğundan önemli girişimlerden ziyade rahat ve tamamlanması gereken işlerinizi halletmeye çalışmalısınız. Nisan ayına ortak ödenekler, maddi konularda fedakarlıklarınızla başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Salı günü kafanızı parasal konularda daha gerçekçi ve net tutmalısınız zira karmaşalara açık olabilirsiniz. Bu hafta seyahatleriniz ve öğrenme isteğiniz sizi harekete geçirebilir. İş ve sağlıkla ilgili konularda testlere ve sınanmalara ya da kadersel olaylara da hazırlıklı olmalısınız. Aile hayatınızda, aile büyüklerinizin sağlığı veya durumlarında bazı zorlanmalar oluşabilir. Cuma günü gerçekleşen Yeniayla birlikte gelecek planlarınız hızlanmaya başlıyor. Seyahatleriniz artabilir, yabancılarla önemli işlere başlayabilirsiniz. Diğer taraftan yayıncılık, öğrenim, medya alanlarınızda güzel adımlar devreye girebilir. Yine öğrenciyseniz, oluşan yeniayla beraber eğitim alanlarınızda daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor. Kafanızda oluşturduğunuz planlarınızı eğitim alanlarınızda devreye sokabilirsiniz./p>
BAŞAK BURCU:Haftanıza yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu Pazartesi akşam üstü saatlerine kadar ay boşlukta olacağı için gündelik işlerinizin üzerine eğilin önemli girişimlerden uzak durmaya çalışın. Salı günü parasal durumunuza kendinizi verecek, diğer taraftan sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı önemseyeceksiniz. Bu ay ve bu hafta parasal konular, ödemeleriniz, alacak verecek dengeniz sizin için önemli olabilir. Partnerinizin para durumlarıyla da uğraşabilirsiniz. Aşk hayatınızda, çocuk konularında önemli kadersel olaylar ve değişimler altında olabilirsiniz. Cuma günü oluşan yeniay ortak parasal işlerinizde, kredi, vergi, faiz ve parasal konularda önemli başlangıç ve kararlarınızı oluştracağınız bir yeniay. Kredi alacaksınız bu yeniay ve sonrasında harekete geçebilirsiniz. Borcunuzu yapılandırmak, finansal konuları gözden geçirmek için adımlar atabilirsiniz yine de riskten kaçınmak çok işinize yarayabilir.TERAZİ BURCU: Haftanıza rahat etkilerle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Büyük işlere girişmeden bu Pazartesi tüm işlerinizi tamamlamaya ve rahat olacağınız konulara yönelmeye çalışın. Salı günü iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışlı ve fedakar tavırlarınız ön planda olacak. İş yapmaktan, başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız ama özel ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmanız gereken bir dönem sizi bekliyor olacak. Bu hafta aile hayatınızla ilgili olarak para harcamalarınız ve kadersel olaylar devrede olabilir. Parasal işlerinize farklı gözlerle bakmayı öğrenmelisiniz. Cuma günü oluşan yeniayla beraber ikili ilişkilerinizde, özel hayatınızda önemli kararlar ve başlangıçlar karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda bir ilişkiye başlayabilir, sevdiğiniz insanın hayatına dair alınacak kararları devreye koyabilirsiniz. Taşınma, yer değiştirme işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa şimdi bu yeniayla beraber ortaklı işlerinizi hareketlendirebilirsiniz.

AKREP BURCU: Bu Pazartesi eviniz ve ailenize yönelik adımlarınız devrede olurken ay boşlukta olacağı için tamamlanması gereken işleriniz üzerine eğilmeye çalışın sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Nisan ayında kalıcı işler için destekleneceksiniz. Girişimleriniz aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda yüz güldürebilir. Salı günü sevdiklerinizle bir bütün olmak isteyecek, onlar için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Bu hafta iletişiminize ve kendi girişimlerinize dikkat edin, bazı sorunlar ve değiştirilmesi gereken konularla boğuşabilirsiniz. Cuma günü oluşan Yeniay, iş hayatınızı hareketlendirecek. Önemli işleriniz için harekete geçebilirsiniz ama bazı sorunlarla da uğraşabilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Yeni bir hayat tarzı edinme, sağlıklı beslenmeye geçme, günlük egzersizlere başlama niyetiniz varsa bu yeniayı muhakkak kullanın.YAY BURCU: Haftanıza iletişiminizi yüksek tutarak başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hızlı akan trafiğinizle bu haftabaşı önemli işlerden ziyade tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilmelisiniz. Bu ay düzelen merkür etkisiyle ev konularınız önceliğiniz olabilir. Ailenizle iletişiminiz güzelleşiyor, diğer taraftan ev alım satım işleriniz ya da evinizde kalkıştığınız boya badana işleriniz hızlanabilir. Salı günü ev hayatınız için yapacağınız fedakarlıklar öne geçebilir. Cuma günü oluşan yeniay aşk hayatınızda hızlı başlangıçları, kararları ve adımları hızlandırabilir. Aşkta, çocukla ilgili konularda adımlarınızı devreye sokabilirsiniz ama eğlence, aşk ve çocuk hayatınız için yapacağınız harcamalara dikkat edin. Riskli işlerden bu yeniay ve sonrasında kaçının.

OĞLAK BURCU: Haftanıza parasal işlerinizle başlayabilirsiniz yalnız tüm gün boyunca ay boşlukta olacağı için para işlemlerinize ve konuşmalarınıza dikkat edin. Salı günü yakın çevre iletişiminizde anlayışlı, kararsız ve sanatsal etkilerle dolusunuz. Bugünlere denk gelen bir anlaşmanız varsa sizi sunulan teklifleri net görmeniz kolay olmayabilir. Bu hafta en çok kendi girişimlerinize, sağlığınıza, görüntünüze ve kişisel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizin sınanması, bazı kayıp ve sorunlar oluşabilir. İlişkilerinizde hayatınızı bloke eden sorunları çözmeye özen gösterin. Cuma günü oluşan yeniay’da ailenizle ilgili kararlarınızı devreye sokacaksınız. Emlak alım, satım, yer değiştirme, aile bireylerinizin hayatıyla ilgili önemli kararlarınızı bu yeniay yapabilirsiniz. Bazı sorumluluklarınız istediklerinizi yapmaktan sizi alıkoyabilir. Bu sizi aşağıya çekmesin.KOVA BURCU: Haftanıza kendi kişisel isteklerinize odaklanarak başlayacaksınız, bu hafta sizin için önemli sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Pazartesi günü akşam saatlerine kadar ay boşlukta olacağı için kendi keyfiyetinize önem verin. Önemli işlerden ziyade tamamlanması gereken işlerin peşine düşün. Salı günü elinize bir para geçebilir veya paranızı başkalarına sizden yardım bekleyen insanlara harcayabilirsiniz. Maddi konularda gözünüzü daha açık tutmanız gerekecek. Bu hafta kariyer ve iş oluşumlarınıza dikkat etmelisiniz. Bazı olaylar ve krizlerle karşılaşabilir, sorunların korkularınızı büyüttüğüne şahit olabilirsiniz. Cuma günü oluşan yeniay girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına sizi mutlu edecek yeniaylardan bir tanesi.. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayar, network, ulaşıma dayalı işlerinizde önemli adımlarınızı uygulayabilirsiniz. Korku ve endişelerinizin, beklenemdik olayların sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin…

BALIK BURCU: Haftanıza biraz isteksiz başlayabilirsiniz ama ay boşlukta olacağı için bu Pazartesi kendinize vakit ayırabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Salı günü daha rahat hareket edeceksiniz, kendi isteklerinizi yerine getirmek önem kazanırken, sevdiğinizle güzel zamanlar sizi bekliyor. Bu hafta sosyal çevre ilişkilerinize, arkadaşlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde bazı arkadaşlarınızla krizler ve sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek. Değişmesi ve dönüşmesi gereken konular üzerine odaklanın. Cuma günü oluşan Yeniay parasal konularda güzel adımları ve başlangıçları destekleyecek. Kazançlarınızı yatırıma dönüştürmek, döviz almak, satmak, kazanç sağlamak anlamında bu yeniayı kullanmalısınız. Bazı ilişkilerinizin sorumlulukları zaman zaman sizi zorlasa bile bu yeniayda adımlarınızı hızlandırmalısınız.Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Kendisini web sitesinden takip edebilirsiniz : http://www.handekazanova.com/biyografi/Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Dizleri İyileştiriyor ve Kemikleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor -

İltihaplı eklemler, romatizmal hastalıklar, bademcik iltihabı, kuru egzama, topuk dikeni ve onlarca hastalığa şifa! Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur. Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydana gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir. Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıklığını arttırmaktadır. Bunun yanı sıra diğer belirtileri; Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar. Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana geli…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…