Ana içeriğe atla

8 -14 Nisan 2019 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Hande Kazanova'dan 8-14 Nisan 2019 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.


Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Haftanız hızlı etkilerle başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koç’lar. Bu hızlı etkilerle gününüzü iyi planlamak isteyeceksiniz. Maddi konular daha fazla ön planda olacak. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız ve iletişimsel işlerinizin üzerine düşmek için uygun haftalardan bir tanesi ve çarşamba günü bu anlamda güzel olacak. Geri planda durduğunuz işlerinizle olan bağlantılarınızda birtakım insanlardan alacağınız güzel destekler devrede olabilir. Bu çarşamba itibariyle Jüpiter gerilemeye başlayacak. Seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak olan işler, geleceğe yönelik adımlar konusunda size şanslar ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarda karşınıza gelecek olan bazı fırsatları gözden geçirmenize neden olacak. Bazı işlerinizde yavaşlama, ertelenme, sıkıntı ve problemlele karşılaşırsanız bu konuları gözden geçirmek için uygun bir zaman diliminde olacaksınız. Çarşamba ve cumartesi günü çok desteklenmeyeceksiniz. Güç çekişmelerine ve fikir ayrılıklarına hazır olun. İnatçılıktan kaçının. Büyük girişimleriniz ve aile ile ilgili konularda cuma günü güzel etkileşimler altında olacaksınız.BOĞA BURCU: Haftaya Ay sizin burcunuzda iken başlıyoruz sevgili Boğa ve yükselen Boğa’lar. Sizin için heyecanlı ve değişik gelişmelerin karşınıza geleceği, aynı zamanda kendi istek ve beklentilerinize odaklanacak bir hafta içinde olacaksınız. Bu hafta maddi konuların hayatınızda önem kazandığını göreceksiniz. Çarşamba günü itibariyle neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi olan Jüpiter, Yay Burcu’nda gerilemeye başlayacak. Ortak parasal girişimleriniz ve maddi konularda size sunulan şans ve fırsatlar konusunda sıkıntı ve sorunlar, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz gelecek planlarınız çarşamba günü size göz kırpacak. Diğer taraftan hayatın bazı noktalarda sizi zorladığını görebilirsiniz. Hem eğitim alanlarınızda hem geleceğinizi ilgilendirecek işlerde hem de seyahatlere dayalı birtakım konularda bu zorlanmalar karşınıza gelebilir. Bu anlamda çarşamba ve cumartesi günleri kimseyle güç çekişmesine girmemeye özen göstermelisiniz. Cuma günü şanslı günlerden olacak.
İKİZLER BURCU: Geri planda durduğunuz ve biraz da isteksiz olduğunuz haftalardan bir tanesi sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bazı konu ve olayları kafanızda çok fazla büyütmemeye özen gösterin. Salı ve çarşamba günleri Ay sizin burcunuza geçince oldukça hareketleneceksiniz. Bu hafta çarşamba günü gökyüzünde çok fazla gezegen oluşumu olacak. Öncelikle kariyeriniz ile ilgili konularda güzel adımlar, parasal konularda çözüme ulaşması gereken konuların üzerine gidilmesi gibi durumlarda şanslı etkileşimler altında olacaksınız. Çarşamba itibariyle Jüpiter gerilemeye başlayacak. İkili ilişkiler, özel hayat, ortaklaşa atılacak işler, diğer insanlardan alınacak güzel geribildirimler konusunda size şimdiye kadar şanslar ve fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemeye başlaması olayları gözden geçirmenize neden olacak. Çarşamba ve cumartesi günleri dikkatli olmakta fayda var. Büyük parasal işlerden ve girişimlerden kaçının. Cuma ve pazar günleri şanslı olacaksınız. Zorlanmalarınız olsa da bazı konuları çok fazla kafanıza takmayacaksınız.

YENGEÇ BURCU: Sosyal çevre bağlantılarınız ve ilişkilerinizin önem kazandığı haftalardan bir tanesi olacak. Organizasyonlar, aktiviteler ve davetler önem kazanıyor. Bütün bunlar pazartesi günü hayatınızda yer edecek. Salı ve çarşamba günü biraz daha kendi içinize yönelik birkaç gün geçirmek isteyeceksiniz sevgili Yengeç’ler. Çarşamba günü gökyüzünde çok fazla etkileşim olacak. Jüpiter gerilemeye başlayacak. Jüpiter’in gerilemesi gözden kaçırdığınız fırsatları farketmenize ya da doğru bir şekilde kullanıp kullanmadığınızı görmenize neden olacak. Çarşamba ve cumartesi günleri göz önünde olacağınız ortamlarda ve kariyer oluşumlarında ortaklı birtakım adımlarınız varsa hayatın sizi desteklemediğini görebilirsiniz. İstediğiniz tavsiyeleri karşı taraftan almak kolay olmayacak. Özel hayatınızda ve iş alanlarınızda güç çekişmeleri karşınıza gelebilir. Cuma günü eğitim alanlarınızda, seyahat ya da geleceğe yönelik adımlarınızda güzel iş bağlantıları ve konuşmalar yapabilirsiniz ama bir müddet üzerinde durmalısınız.ASLAN BURCU: Göz önünde olacağınız ortamlar ve kariyer alanlarınızda oluşacak birtakım konu ve olaylarla haftanız başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslan’lar. Sabah saatlerinin erken zaman dilimini kullanmaya özen göstermelisiniz çünkü saat 10’dan sonra Ay boşluğa girecek ve tüm gün boşlukta duracak o yüzden pazartesi günü büyük girişimleriniz yerine daha çok tamamlanması gereken konu ve olaylar önemli olacak. Sosyal çevrenizin hareketli olacağı haftalardan bir tanesi olacak. Salı ve çarşamba günlerini arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlar için kullanabilir ya da katılacağınız bir organizasyon ve aktivite varsa kendinizi buralarda gösterebilirsiniz. Bu hafta çarşamba günü önemli olacak çünkü birden fazla gezegen etkisiyle karşı karşıya olacağız. En önemli gezegen etkileşimlerinden bir tanesi Jüpiter’in Yay Burcu’nda geriye gitmeye hazırlanıyor olması olacak. Jüpiter aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, sanatsal faaliyetlerde ve hobi alanlarınızda aynı zamanda risk içeren işlerinizde gerilemeye hazırlanıyor. Çarşamba günü büyük girişimlerden kaçınmakta fayda olacak. Cuma günü parasal konularda güzel getiriler karşınıza gelecek.

BAŞAK BURCU: Haftanız sizin dışınızda gelişen olaylarla başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Bu hafta kariyerinize ve iş konulara biraz daha odaklanmanız gereken haftalardan bir tanesi olacak. Çarşamba günü önemli çünkü Jüpiter sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. Özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla olan güç birliğiniz çarşamba günü devam ederken diğer taraftan parasal konularda birtakım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Bu yüzden çarşamba ve cumartesi günleri büyük riskli adımlardan kaçınmakta fayda var. Cuma günü çok şanslı olacak. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda hayat size göz kırpacak. Eviniz, aileniz ve yuvanız, sevdiklerinizden aldığınız güzel desteklerle, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel adımlar atmaya meyilli olacaksınız. Yolunuzda abartmadan ilerlemeli ve çok fazla iyimser hareket etmemelisiniz. Eşiniz ve partneriniz varsa onun kariyerinde güzel teklifler ve oluşumlar karşınıza gelebilir. Cuma ve pazar günleri kendinizi mutlu, iyimser ve şanslı hissedebilirsinizTERAZİ BURCU: Biraz geri planda durduğunuz, ketum olduğunuz ve hayatı anlamlandırmaya çalıştığınız haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Terazi’ler. Ortak parasal birtakım işleriniz varsa, yine bu pazartesi sabah saatlerinde halletmeye özen göstermelisiniz. Salı ve çarşamba günleri daha fazla gezmek, dolaşmak, dış ortamlarda bulunmak ve diğer insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü çok önemli olacak. Jüpiter, Yay Burcu’nda gerilemeye başlayacak. Kişisel haritanızda Jüpiter geri hareketteyse, geriye gidiyor olması önününüzdeki 4,5 - 5 aylık süre içerisinde daha şanslı bir etki altında olcağınızı gösterebilir. Bu hafta çarşamba ve cumartesi günlerine dikkat etmeniz gerekecek. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda ve aile bağlantılarınızda ya da partnerinizin kariyeriyle ilgili konularda birtakım sıkıntı ve problemlere açık olacaksınız. Bu haftanın en şanslı günü cuma günü olacak. iş hayatınızda güzel etkileşimler karşınıza gelecek, yakın çevreniz ve iletişim halinde olduğunuz insanlardan alacağınız güzel teklifler kendinizi çok mutlu hissettirebilir.

AKREP BURCU: Bu hafta özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizin üzerine eğileceksiniz. Sevdiğiniz insanla beraber hareket etmek önemli olacak sevgili Akrep ve yükselen Akrep’ler. Ortaklaşa adımlar atmanız gereken konularda da bu haftanın etkin bir hafta olduğunu görebilirsiniz. Salı ve çarşamba günleri daha çok para alacak verecek dengesini hayatınızda oturtmaya özen göstermeniz gerekiyor. Çarşamba günü önemli olacak. Jüpiter, parasal konularda ve maddi adımlarınızda gerileyecek. Çarşamba ve cumartesi günleri iş alanlarınızda biraz daha dikkatli adımlar atmanız gerekecek. Kendinizi beklenmedik olaylar ve güç çekişmeleri içinde bulabilirsiniz. İşleri ve durumları fazla zorlamamalısınız. Cuma ve pazar günleri şanslı günler olacak. Aşırı iyimser hareket etmemek şartıyla cuma gününün ticari ve güzel etkisinden faydalanmaya özen gösterin. Pazar günü kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yapılması gereken işlerinizi kolay organize edeceksiniz.YAY BURCU: Haftanız günlük işlerinizi organize ederek başlıyor ama elinizi çabuk tutmaya özen gösterin sevgili Yay ve yükselen Yay’lar. Çok büyük iş girişimlerinizi pazartesi günü durdurmalısınız. İşbirlikleri ve önemli adımlar için salı ve çarşamba günleri daha faydalı günler olabilir. Bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınız önemli olacak. Çarşamba günü Jüpiter sizin burcunuzda ve kişisel alanınızda gerileyecek. Bu dönemde kilo vermeye ve sağlığınızı gözden geçirmeye meyilli olabilirsiniz. Kişisel haritanızda Jüpiter geriliyorsa bu dönemden diğer burçlara göre daha fayda sağlayacaksınız. Çarşamba ve cumartesi günü dikkatli olunması gerekiyor. Risk içeren işlerinizde hayatın sizi desteklemediğini görebilir ve özel hayatınızdaki insanla parasal konularda sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü şanslı günlerden biri olacak. Aynı zamanda ailenizle beraber yapılacak işler devrede olabilir. Pazar günü biriyle tanışma ihtimaliniz çok yüksek. Çocuğunuz varsa onunla ilgili keyifli etkileşimler olabilir.

OĞLAK BURCU: Bu hafta oldukça keyifli haftalardan bir tanesi olacak. Kendi isteklerinize odaklanacak, özel hayatınızı hareketlendireceksiniz. Pazartesi günü büyük işler ve önemli konularla uğraşmak umurunuzda olmayacak. Salı ve çarşamba günleri günlük hayatınızın ritmi çok hızlı olacak. Her şeyi çok kolay organize edeceksiniz. Çarşamba günü Jüpiter gerilemesi gerçekleşecek. Daha önceden çok rahatlıkla atlattığınız birtakım konu ve olaylarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer kişisel haritanızda Jüpiter geri gidiyorsa bu dönem size yarayacak ve daha faydalı etkileşimleri karşınıza getirecek. Çarşamba günü iletişimsel işlerinizde güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Cuma günü şanslı günlerden bir tanesi olacak. İletişimsel işlerinizde şanslı fırsatlar karşınıza gelecek. Bu fırsatları hayatınıza sokarken çok fazla iyimser olmamaya özen göstermelisiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz.KOVA BURCU: Haftanız ev, aile ve yuva ile ilgili etkilerle başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Bu pazartesi evinizde bulunmak isteyebilirsiniz, sağlığınızla ilgili konular önem kazanabilir. Salı ve çarşamba günleri hayata daha keyifle bakacaksınız. Bu zamanlarda özel hayatınızın üzerine düşmeniz gerekebilir. Çarşamba günü Jüpiter gerilemesi gerçekleşecek. Sizin sosyal çevre alanlarınızda gerçekleşecek olan gerileme ile bir içe dönme yaşayabilirsiniz. Bu durum karşınıza gelen fırsat ve şansları ne kadar değerlendirebildiğinizi görmeniz adına gerçekleşecek. Hayatınızda şanslı etkileşimler daha da belirginleşebilir. Çarşamba ve cumartesi günleri iletişimsel işleriniz ve girişimlerinizle ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Hayatın hiç beklemediğiniz noktalarda sizi zorladığını görebilirsiniz. Çevrenize olan inancınızı kaybetmemeniz önemli olacak. Beklenmedik oluşumlar karşısında sinirlenmemelisiniz. Cuma günü keyifli olacak. Maddi konular ve kazançlar devreye girebilir.

BALIK BURCU: İletişimsel işleriniz ve yakın çevre alanlarınızda yapacağınız işlerle haftanız başlayacak sevgili Balık ve yükselen Balık’lar. Salı ve çarşamba günleri ev ve aileniz önem kazanacak. Çarşamba günü Jüpiter gerilemesi gerçekleşecek. Özellikle kariyer ve iş alanlarınızda size fırsatlar sunan Jüpiter’in gerilemesi ile beraber bu alanlarda yavaşlama ve ertelenmeler devrede olabilir. Doğum haritanızda Jüpiter geriliyorsa bu dönemde çok fazla zorlanmayacaksınız. Çarşamba ve cumartesi günleri maddi konularda dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Çok fazla güç çekişmelerine girmeden bu dönemi atlatmaya çalışmalısınız. Cuma günü değişik fırsat ve işlerin de karşınıza geldiğini göreceksiniz. Bu iş ve fırsatlar güzel sonuçları hayatınıza taşıyacak sevgili Balık’lar. Aşırı iyimser ve düşünmeden hareket etmemelisiniz. Tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Pazar günü çok şanslı olacak. Hayatı çok daha geniş ve güzel gözlerle göreceksiniz.Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Kendisini web sitesinden takip edebilirsiniz : http://www.handekazanova.com/biyografi/Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Dizleri İyileştiriyor ve Kemikleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor -

İltihaplı eklemler, romatizmal hastalıklar, bademcik iltihabı, kuru egzama, topuk dikeni ve onlarca hastalığa şifa! Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur. Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydana gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir. Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıklığını arttırmaktadır. Bunun yanı sıra diğer belirtileri; Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar. Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana geli…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…