Ana içeriğe atla

NURAY SAYARI'dan Haftalık Burç Yorumları (Detaylı Anlatım)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Sevgili Koçlar, ailenizle sorunlarınız sizi yıpratabilir. Birden fazla işle uğraşmak sizi yorabilir. Özellikle bu hafta hızlı bir tempoyla başlayabilirsiniz. Neye yetişicem nasıl sonuçlandırıcam olayları, hayatın neresinde doğru cümleler kuruyorum diye uyanmış olabilirsiniz bugün. Bu hafta eşlerinizle birbirinize yaptığınız haksızlıklarla yüzleşme haftası. Bağırarak çağırarak öfkenizi kusarak hem sinir sisteminizi bozarsınız. Hem de karşınızdakinin size duysuğu saygıyı yitirtirsiniz. anlatmak istediğiniz şeyleri sakin anlatın, sinir sisteminizi bozmayın.

Aşkta ayrılık yaşayanlar, eşiyle yol ayrımına girmiş burçlar tartışmadan kendinizi anlatın. Kapılar yüzlerinize kapanabilir bu hafta. Yaptığınız plansız programsız harcamalardan dolayı bu hafta pişmanlık duyabilirsiniz. Hiç bir şey için pişmanlık çözüm değil. Olması gerekiyordu oldu, yaşanması gerekiyordu yaşandı diye düşünün. Geçmişi bu hafta düşünmeyin. Burnunuzdan 7 defa nefes alıp verin ve Allah'tan en iyisini isteyin. Kimse için üzülmeyin. Sinir sisteminiz zayıfladı bu hafta. Silkelenin ve tartışmayın çatışmayın. İşsiz bir Koç burcuysanız daha önce başvurduğunuz bir yerden gizlenen saklanan şeyler ortaya çıkabilir. Ailenizin sorunları bu hafta sizi yıpratabilir. Bu haftanın spotu: Ben değerliyim demenizi ve imam tahtanıza vurup söyleyin. Siz kendi değerinizi bilmezseniz, kimse sizin değerinizi bilmez.BOĞA BURCU: Sevgili Boğalar, İlişkilerde ani kararlar almak zorunda değilsiniz. Bir evliliğe bir ilişkiye sahip Boğa burcuysanız ilişkinizin bu dönem enerjisi bozulmuş olabilir. Bu hafta ani kararlar almamalı, dürtüsel fevri davranmamalısınız. Dinlemeyi bilmeyen kadın da dinlemeyi bilmeyen erkek de kaybeder. İlişkinizde pürüz ve problemler yaşıyorsanız, sakin ol, başbaşa konuşalım demeyi denemediyseniz deneyin. Bağırarak hiç bir iletişim kuramazsınız. .

Köklü bir değişikliğe girdiniz bu hafta. Gezegenlerin konumu size diyor ki haftanın ilk 3 gününde gerginlikler olarak, çevrenizdekilerle iletişiminiz bozulabilir. Finans alanında da sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ruhum sıkıldı alışveriş yapıcam diye düşünürseniz aldığınız hiç bir eşyayı kullanmayacaksınız. Dua edin, sevdiğiniz insanlarla konuşun ama kimseyle dertleşmeyin. Dertleştiğiniz kişinin sizi nasıl yönlendireceğini bilemezsiniz. Sizi ayrılığa itebilir daha çok pişman olabilirsiniz. Yapacağınız işbirlikleri olumlu sonuç verecek. Ani kararlar almaktan sakının. İnsanlara isteklerinizi anlatırken biraz zorlanabilirsiniz. Bu hafta kariyeriniz yükselecek. Aşk hayatınızdfa ani kararlar almadıktan sonra mutlu olacaksınız. Sorun olan her şeyi kendi içinizde çözün. Alın yastığı karşınıza probleminizi yastığa anlatın.İKİZLER BURCU: Sevgili İkizler, Salı ÇArşamba PErşembe günleri içsel gerginlikleriniz artacak ve kendinizle yüzleşme yaşayacaksınız. Dolayısıyla dinlenmeye ihtiyacınızın artacağını farkedeceksiniz. Koşuşturmadan, curcunalı ortamlarda olmak istemeyeceksiniz. Bedenen ve ruhen dinlenmek isteyeceksiniz bunu sağlık sorunu olarak alıglamayın. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz, önceden düşündüğünüz bir şey se değiştirin fakat hiç böyle bir düşünceniz yokken aniden geldiyse bu istek sakın yapmayın. .

Aşkta hızlı, hareketli bir tempo içinde olmamaya özen gösterdiğiniz takdirde, evli bir ikizler burcuysanız sizin enerjiniz çok yüksek, eşinizin çok düşükse enerjisi onu zorlamayın. Kimse için gereksiz çaba göstermeyin. Çalıştığınız iş ortamında istediği sonucu alamayan biri sizden yardım istemiyorsa ona yardım etmeyin. Sizin desteğinize ihtiyaç duyan biri yardım istiyorsa çabalayın onun için. Çevreniz için göstereceğiniz çaba, yanlış anlaşılabilir.

YENGEÇ BURCU: Sevgili Yengeçler, bu hafta enerjik ve güzel bir hafta sizi bekliyor. Yaşam enerjileriniz yükseliyor, daha önce başaramayacağı zannettiği her şeyi kolaylıkla başarabileceğim enerjisininde olacaksınız. Hayatın size getirdiği yenilikleri kucaklayın. Kalbiniz boşsa yeni bir ilişkiye bşalamak için doğru bir zamanda değilsiniz. Birileri sizi birileriyle tanıştırmak istiyorsa 28 Nisan'a kadar sabırlı olun. Yeni bir işe yeni bir karar başlamayın bu hafta..

Yapamadıklarınızı, elde edemediklerinizi elde edeceksiniz. Hayat bana güveniyor diyeceksiniz. Benim için dün dünde kaldı, bugünden sonra çok mutlu olacağım diyin. İş alanlarınızda çözümsel ve hızlı ilerleyeceksiniz. Yengeç erkeği ve Yengeç kadını bu hafta vazgeçilmez değildir kimse diye düşündüreceksiniz.ASLAN BURCU: Sevgili Aslanlar, Bu hafta egolu olmayın ama herkese de taviz vermeyin. siz siz oLmaya özen gösterin. Bu hafta İşle ilgili tereddütün sizi yormasına izin vermeyin. Böylelikle iş hayatınızda kendinizden çok bahsettireceksizin. Bu durum sizin başarınızı arttıracak. Özellikle ay burcu ve yükseleni aslan olanlar sağlam adımlar atarak hayatı kucaklayacak. Hırslı yapınız çevrenizdekiler tarafından hoş karşılanmayacak. Anneler, babalar önemli olan kızınız ya da oğlunuzun hırslı değil azimli olması. Bu hafta moral motivasyonunuz, kendinize günveniniz artaracak. .

Eğer hırstan uzaklaşırsanız aşk hayatınız daha da düzelecek ve sağlık hayatınız yoluna girecek. Özellikle kaybettiğiniz para, iş durumunuz varsa bu hafta yoluına girecek. Kybettiğinizi bir takınızı aniden bir yerde bulabilirsiniz. Aynı zamanda aile büyüklerinizin sağlığı ile iglili durumlar size demorolize etmesin. Kimseye taviz vermeyin ama egolu da davranmayın.

BAŞAK BURCU: Sevgili Başaklar, bu hafta çevrenizde gelişen olaylara karşı tavrınız net olsun. Kimseyi yargılamayın, düşünceleri ile alay etmeyin. Aşk hayatınızdaki değişime siz bile inanamayacaksınız. Kıskanıldığınızı hissedebilirsiniz, kimseyi küçümsemeyin ama. Aşk hayatınızda acı çekiyordunuz, hayatta bana geri dönmez dediğinizi eski sevgilinizle, eşinizle yeni gelişmeler olacak, siz bile inanamayacaksınız..

Bu hafta evrenin enerjisiyle sizin dilek kapılarınız açık. Bu hafta ettiğiniz dualara dikkat edin. Sakın kimseye ah etmeyin. Ah ettiğiniz olay sizin başınıza gelir. Vakti zamanında kendileri giden şimdi tıpış tıpış ayağınıza gelecek.TERAZİ BURCU: Sevgili Teraziler, bu hafta fikir alışverişlerine dikkat edin. Göz sağlığınıza dikkat edin. Ciddi ciddi yüzleşmeler yaşadınız gördükleriniz gözlerinizde zorlanma etkisi yaşatmıştır. Doktor yardımı alın mutlaka. İlişkilerinizde ve aşklarınızda eşlerinizle partnerlerinizle ortak karar almaya özen gösterdiğniiz bir haftadasınız. DEğşşimler konusunda fikir ayrılığı yaşıyorsanız birbirinizi anlamak konusunda fikir ayrılığına düşüyorsanız sakın düşmeyin. Bütçenizi çok iyi planlayarak harcamalarınızı yapın..

Ailesael ilişkilerinizde ay karşıt burcunuzda ilerleyecek ve dikkatiniz partnerinizde olacak. Neden benimle aynı fikirde değili takılabilirisinz ama ortak karar almaya çalışın. İş hayatınızda ortak çalışıyorsanız fikir ayrılığına girmemeye çalışın. yazarak anlatmaya çalışın derdinizi. Mevcut düzenlerinizin devamını aynı şekilde sağlayın. Haftanın spotu: Konuşmak yerine yazın.

AKREP BURCU: Sevgili Akrepler, cazip ve çekici bir görünüm elde edeceksiniz. Partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir zaman. Güven duygusunun önemini anlayacaksınız. Daha önceden elde edemediğiniz biri varsa elde edemediğiniz elde edeceksiniz, yalvartamadığınızı yalvartacaksınız. Bu hafta çok şanslısınız, şimarabilirsiniz. Sizi zorlayan ilişkiniz varsa aman çekemeyeceğim diyeceksiniz. Bir silkelenme, bir uyanış yaşayacaksınız. Göremediklerinizi göreceksiniz bu hafta. Özellikle "anne söylüyordun benim gözümdeki perde kalktı" diyeceksainiz. Anne babanızı dinleyin. Hayırsız olan her şeyi hayatınızdan atacaksınız. Sizi yerinde saydıran arkadaşlardan kurtulacaksınız. Hayatınızda yanlış hiç bir şey kalmayacak. Göremediğniiz doğruyu göreceksiniz. İşinizde çok iyi para kazanacaksınız bu hafta sürprizlere hazırlıklı olun..

Sağlık konusunda psikolojik anlamada çok güçleneceksiniz. Sağlıklı diyetler yapmaya önem gösterin. Bu hafta incelme haftadasınız, arkadaşınız kullandığı diyet listesini siz yapmayın. Bu haftanın spotu: Güven duygunuzu kazandığınız için her şeye şükredin. Şükrettikçe şükür artacaktır.YAY BURCU: Sevgili Yaylar, evlilik, aşk, ilişki flört her şeyi irdeleme zamanı geldi. Bu hafta çocuklarınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Çocuklarınıza ait bilinmeyenleri görebilirsiniz. Eşinizle bundan dolayı sorun çıkabilir. Sakin olun. Problem neyse onu çözüme odaklanın yoksa ilişkinizde büyük dağılmalar yaşarsınız. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Karşılaşacağınız eski dostlara dikkat edin. Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir. Bitirdiğiniz hiç bir ilişkiye şans vermeyin. Kapınızı kapattığınız kimseye kapınızı açmayın. Çok dikkat edin. Hayatınızdan çıkan ne eski eşi ne eski dostu hayatınıza sokmayın..

Finansal isteklerinizin gerçekleşmesine çok az kaldı. Parasal konularda işinizie yatırım yapmış bir Yay burcuysanız haftasonuna doğru çok güzel fırsatlar çıkacak karşınıza. Hayatınızın hızlandığını göreceksiniz. Muhteşem parasal fırsatlara imkan olacaksınız. Özellikle Yay burcuysanız gelecekte nasıl yatırım yapmalıyım diye düşünmelisiniz. Kalbiniz boşsa bazı arkadaşlarınızın davet ettiği ortamlarda müthiş aşklara başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde evliliğe dönüşebilir hatta. Ama özellikle önceden bahsedilen, tanıştırmak istenen biriyse tanışın. Son anda çıkmış biriyse şans vermeyin. Haftanın spotu: Geçmişe şans vermeyin.

OĞLAK BURCU: Sevgili Oğlaklar, gergin bir haftaya giriş yapacaksınız. Sinir sisteminizde bir rahatsızlığınız varsa ihmal edin, sindirim sisteminiz de bozulmasın. Kaygılarınız bütün bedeninizin sağlığını bozabilir. Aşk hayatınızda bir türlü sorumluluk almayan biriyle birlikteyim diye düşünüyorsanız, evlilik teklifi alabilirsiniz bu hafta. Haftanın 3. gününde evliliğe hazır olduğunuzu bir anda hissedebilirsiniz. Nişan ve düğün için uygun zaman. İSteyip dileyim ulaşamdığınız her şey için doğru bir zaman. .

Kaygılarınız sağlığınızı olumsuz etkiliyor, dikkat. Sinir sisteminizi bozduysanız beden sisteminizin tamamı bozulabilir. Eğer şikayetleriniz varsa kaygı yapmak yerine araştırma yapın.KOVA BURCU: Sevgili Kovalar, Güneş Kova'dan çıktı artık rahatsınız. Fakat aşk hayatınızda biraz zorlanmalar olabilir. Özel hayatınızdaki mutluluk işinizde başarı getirecek. MAddi anlamda ödüllendirebilirsiniz. Beklenmedik bir ziyaretçi yüzünden planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Kendi içinizde haklılık durumu olabilir mi, olmayabilir mi düşünüp, bu hafta gözlemci olun. Kendinizi başka bir gözle izleyebilme başarısında olun. Maddi anlamda ödülleneceksiniz, çalıştığınız işte inanılmaz bir ilerleme yaşayacaksınız..

Bu hafta iş kariyer ve para haftası olacak. Beklenmedik bir ziyaretçi yüzünden planlarınız ertelenebilir. Haftasonu için tatil planlamışsınızdır, planınız ertelenebilir. Canınızı sıkmayın, beklenmedik ziyaretçiler sebep olduysa sizden ilişkinizden önemli değil. İlişkinizde gerilimler oluşturmayın. Kendi kendinizi depresyona sokmayın. Eşiniz size çok egolusun, çok konuşuyorsun derse kendinizi gözlemleyin. Kendinizi gözlemleyin belki hata sizdedir. Sağlık konusunda geçen hafta berat bir haftaydı. İş hayatınızda başarılar artıyor. Haftanın spotu: Değişimler heyecanınızı artırsın.

BALIK BURCU: Sevgili Balıklar, iş hayatlarınızda başarılı olmak için ilişkilerinize dikkat edin. Kendinize zaman ayırıp özlediğiniz bir alana dönmek sizi mutlu edecektir. Aşk hayatınızda sular durulmadı karışıklık devam ediyor. Sezgilerinizin oldukça güçlü olacağınız bir haftadasınız. Doğru tespitler yapmak sitiyorsanız tutarlı olun, yoksa bir ayrılık yokken dağılmaya sebep olabilirsin. Maddi konularda çok becerikli olacağın bir hafta. İş ve kariyer açısından yaratıcı olduğun bir hafta olacak. Sorumluluk aldığınız her konuda başarılı olacaksınız. Başvuru yaptığınız bir işten geridönüş olacak. Sadece dikkat edilmeniz konu, aşk hayatınızda sular durulmadı. .

Çocuk sahibiyseniz, çocuklarınızın size olan ihtiyaçlarıyla ilgilenmemiş olabilirsiniz. Bu hafta çocuklarınıza karşı ilgi ve şefkatin artmasıyla ailedeki huzurun dengelenmesine sebep olacaksınız. Kendinizle alakalı aşk hayatınızda anlayışlı olmaya özen gösterin. Hem partnerinize hem kendinize farkındalık yaratacaksınız. Maddi konularda uzun süredir almak istediğiniz eşyaları bu hafta alab ilirsiniz. Sıhhatiniz ve sağlık konusunda son derece sağlıklı bir haftadasınız. SadeceHaftanın 3.4. günü başınızda aprılar olabilir. Hekime gitmelisiniz. Akrabalık ilişkilerinde uyumsuzluk yaşayanlar olabilir hayatınızda. birbirinin lafını taşıyanlar olabilir onları sakın dinlemeyin. geçinemeyen insanların dedikodularını dinlemeyin, susturun ve durdurun.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Düm Düz Bir Karın İçin -

Hem yağ yakımını hızlandırıp kilo verdirir hem de içersindeki yüksek oranda K vitamini, C vitamini A vitamininin yanında demir bulundurduğu için vücut için harika bir yenileyicidir. Günlük düzenli olarak bir avuç tüketmek vücut için oldukça yararlıdır.  Özellikle A vitamini sayesinde gözlere için oldukça faydalıdır. İçerdiği folik asit sayesinde kalp hastalıklarına karşı koruma sağlar. Hepimizin maydanozu  sevmesi için birçok nedeni var. Maydanoz, bu sağlıklı bitki tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ünlü doktor ve bitki uzmanı John R. Christopher, maydanozu iyileştirici olarak böbrek hastalıklarına şiddetle tavsiye etmiştir. Güçlü bir diüretik olan maydanozun üriner ve böbrek hastalıklarından korunma ve iyileşme konusunda güçlü bir tedavi olarak kullanıldığı zaten bilinmektedir. Hem yaprakları hem de maydanoz kökünü kullanmak çok güzel. Okurlarımızdan biri bu maydanoz tarifi gönderdi ve çok memnun olduğunu söyledi. 2 gün boyunca içtiğini ve kilosunu kon…

Temizlik İçin 14 Önemli Sır -

1- Beyaz kalıp sabunu rendeleyip sıcak suda eritip 5 kiloluk bidona koyun gerektiğinde mutfak dolaplarınızı. Fırınınızı. Halılarınızı. Koltuklarınızı silebilirsiniz 2- Şampuanı su dolu kovaya döküp camlarınızı hiç kurulama yapmadan silebilirsiniz. Ayrıca camsile doldurup tozda alabilirsiniz. 3-Bulasik makinesi tabletini 5 bardak sicak suda eritip birazda icine parlatici sıkıp halilarinizi koltuklarinizi silebilirsiniz ayriyetten ayni islemi yagli mutfak dolaplarinda uygulaya bilirsiniz sonuc mukemmel…. 4-Haliniza diyelimki cay dokuldu direk uzerine parlatici dokup silin eser kalmicak caydan…. 5-Dusakabininizi cesmelerinizi parlaticiyla silerseniz parlak durur. 6-Bakirlarinizi ve cesmelerinizi ve kuflenen metallerinizi keccapla ovarsaniz ilk gunku gibi olacaktir… 7-Tencere caydanlık ve tavalarınızı cifi normal bir market posetine dokup ovalarsaniz piril piril olacaktir…. 8-Mutfak tezgahinizin koselerinde silikonlar siyaha donustuyse pamuga domestos dokup sabaha …

İşte evimizdeki tehlike göz göre göre "kan-ser" oluyoruz - Prof. Dr. Erkan Topuz

Hamile kadınları ve bebek sahibi insanları uyaran ve dikkat etmeleri gereken noktaları anlatan Prof. Topuz, bulaşık deterjanından, halıların temizliğine kadar çevremizdeki bir çok etmenin kansere neden olabileceğini belirtti.  Mücadelesinin halkı kanserden korumak olduğunu, tedavinin sonra geldiğini, söyleyen Prof. Topuz, "Yediğimiz gıdalar, kullandığımız eşyalar kanser olmamıza neden olabilir. Etrafımız hastalık yapıcılarla dolu. Kanser de dalga dalga geliyor. 2020 yılında 20 milyon insan kansere yakalanacak. Ama kendimizi korursak bunu 15 milyona indirebiliriz. O yüzden gözümüzü açalım. Bu iş çocukluktan başlıyor. Çocuklarımıza bu terbiyeyi vermek zorundayız. Ailedeki çocuk annesini taklit eder. Anne ne yiyorsa çocuk da onu yer" dedi. Bir insanın kanser olması durumunda devlete ve millete verdiği zararın milyarlarca dolar olduğunu vurgulayan Prof. Topuz, "Anlattıklarımı uygulayıp sağlığınızı korursanız, Türkiye'nin ekonomisine de katkı…

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Ultrasonda Gördüklerine Rağmen Bebeğini Aldırmadı – 3 Ay Sonra Bir Yabancıdan Aldığı Not Anneyi Ağlattı

Bebek sahibi olmak insanın hayatını değiştiriyor. Hissettiğiniz sevgiyi kelimelerle ifade edemiyorsunuz. Evladınız için en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Sara Heller dünyaya getirdiği oğluna Brody ismini verdi. Sara ve eşi Chris Eidam, Sara 24 haftalık hamileyken bebekleri hakkında bir gerçeği öğrendiler. Ultrasona bakıldığında Brody’nin dudaklarının tam olarak gelişmediği ve damağının yarık olduğu görüldü. Brody’nin dudağı ile burnu arasında büyük boşluk vardı. Brody’nni ebeveynleri ultrasonu görünce üzüldüler. Doktorlar, Brody gibi dünyada sadece 9 çocuk olduğunu söylediler. Chris Eidam, Omaha News’e “Bize çocuğu aldırıp aldırmamak istediğimizi sordular” dedi. Sara ve Chris, bebeği aldırma fikrini bir an olsun akıllarından geçirmediler. Anne, Today.com’a “Bebeğiniz nasıl görünürse görünsün onunla gurur duymalısınız. Bebeğimizin önceki ve sonraki fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak bu hastalık hakkında insanların bilinçlenmesini sağlamak istedik” dedi. Hamileliğin ik…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…