Ana içeriğe atla

Hande Kazanovadan 20 – 26 MAYIS 2019 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Hande Kazanova'dan 20 – 26 Mayıs 2019 Haftasına Özel Haftalık Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.


Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Haftanız sizi rahat ettirecek konu ve olaylara göstereceğiniz ilgiyle başlayabilir, düşüncelerinize ve yapacaklarınıza önem verebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki 1 ay boyunca satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler ,komşu), reklam, yazım, öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Meraklı yapınızla kısa yolculuklar ve iletişime dayalı konular ön planda olacak. Merkür’ün de burada olması bu alanları fazlasıyla hareketlendirecek. Sosyal medya, iletişim ayağınızı hızlandırıyorsunuz. Kısa yolculuklar ve planlar sizi mutlu edebilir. Sıkıntı ve sorunlarınıza çözüm üreteceğiniz bir dönem.

Çarşamba günü aile hayatınızda parasal konularda yapılması gerekenleri çabuk ve etkili bir şekilde toparlayacaksınız. Kafanızdaki önemli planları harekete geçirmek ve ayarlamak yapmak için Perşembe günü daha rahat etkiler altında olabilirsiniz. Bu hafta statünüz, toplum önü duruşunuz, amaçlarınızda önemli kararlar almalı, bir konuyu sonuca ulaştırmalısınız o zaman daha rahat olacak ve istediğiniz gibi hareket edeceksiniz.BOĞA BURCU: Haftanız parasal harcamalarınızla başlayabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Gün içinde yapmanız gereken işlerinizde kararsızlıklarınız sizi zorlayabilir. Vereceğiniz kararların sağlıklı olmasına çalışın. Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Hayatınızda para ile ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak. Yaklaşık bir ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacak, bu alanlarda hızlı ve değişken davranarak ilerlemeye çalışarak kazançlarınızı arttırmanın yollarını bulacaksınız. Cebinize giren para, yatırımlarınız ve bu alanda yapacaklarınız önemli olacak. Aynı gün merkür’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber maddi konularda konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi hızlandırıyorsunuz. Bir para işinizi halledebilirsiniz.

Bu hafta sizi besleyen fikirleriniz, planlarınız önem kazanırken, sorunlarınıza çözüm üretmek için kolları sıvayabilirsiniz. Çarşamba günü hızlı davranmanız gereken konularda hayat sizi destekleyecek. Gündelik işlerinizde enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Gelecek sorumluluklarınız hızlanırken kafanızdaki bir meseleyi parasal bir konuyu çözüme ulaştırmak bu hafta Perşembe ve Cumartesi günleri önem kazanıyor. Bir karar verin bakın işleriniz nasıl hızlanacak.
İKİZLER BURCU: Haftanız özel hayatınızın veya ortaklı işlerinizin detaylarıyla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Gün içinde fikirlerinizi istediğiniz gibi kullanamayabilir, kararsızlıklarınızın arttığını görebilirsiniz. Yine de diğer insanlardan alacağınız yardım ve destekle ilişkilerde şans sizden yana. Bu Salı güneş burç değiştirerek sizin burcunuza geçiyor. Geçen zor bir ayın ardından, önünüzdeki bir ay boyunca kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız. Sağlığınız iyileşmeye ve bu alanda sizi strese sokan konular uzaklaşmaya başlayacak. Sizin zamanınız başlıyor, aynı gün Merkür’ün de sizin burcunuza geçmesiyle birlikte sizi kimse tutamaz.

Bu hafta herşeyi anlamlandırmaya, yaşadığınız sorunların çözümüne ulaşmaya ihtiyacınız olabilir. Konuşarak ve paylaşarak üzerinizdeki stresleri atacaksınız. Söz vermiş olduğunuz bir davet veya organizasyon işi devreye girebilir. Önemli bir görüşme yapabilirsiniz. Çarşamba günü maddi konularda daha esnek ve anlaşılır davranın. Sevdiğinizle planlayacağınız seyahat veya tatil planlarınız tıkırında gidebilir. Yine önemli işlerinizde rahat ve enerjik hareket edeceksiniz. Perşembe ve Cumartesi günleri parasal işlerinizde bir konuyu artık çözüme ulaştırmalısınız. Harekete geçmedikçe, olayları erteledikçe işleri daha zor bir duruma sokabilirsiniz. Bu etkiye dikkat edin.

YENGEÇ BURCU: Haftaya günlük işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu Pazartesi günlük işlerinizi ve iş alanlarınızı iyi düzenlemeli, tembelleiklerden kaçınmalısınız. Gün içinde kalabalık ortamlara gireceksiniz maddi konularda bazı kararsızlıklarınız oluşabilir. Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Önünüzdeki bir ay boyunca kadersel ve elinizde olmayan bir takım olaylara ve olgulara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Sakin durmalı, gelecek atılımlarınız için düşünmeli, planlarınızı gözden geçirmelisiniz. Merkür’ün de bu alanlarınıza aynı gün girmesiyle beraber iletişime dayalı işlerinizde kendinizi geri plana çekebilirsiniz. Olayları farklı bir gözle görecek, maneviyatınızı bu dönemde arttıracaksınız. Kafanızda çözülmesi gereken konular varsa işte bunların üzerine düşmek için harika bir dönem.

Çarşamba günü sosyal çevreniz sizi hareketlendirebilir. Arkadaşlarınız ve bulunduğunuz ortamlardan gelen farklı teklif veya planlar işlerinize asılmanızı sağlayacak. Gezebilir, çevrenizle planlar yapabilirsiniz. Önemli işleriniz sonuca ulaşabilir. Perşembe ve Cumartesi günleri özel hayatınızda sevdiğiniz insanın işiyle veya sağlığıyla ilgili konularda, partnerinizin günlük hayatında bir konunun özüne inmeli ve bir karar almalısınız. Aynı şekilde ilişkilerinizle ilgili ertelediğiniz ve görmezden geldiğiniz konuları farkedin ve sonuca ulaştırın.ASLAN BURCU: Haftaya eğlenceli konulara, çocuğunuza veya hoşlandığınız insana yönelerek, heyecanlı haberler alarak başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Eğlenceyi, keyifli ortamları, sporu çok abartmayın. Risk içeren işlerinizde, parasal girişimlerinizde, harcamalarınızda kafanız net olmayabilir. Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz kimliğinizde ve hayatınızda etkili olacak. Organizasyonlar, grup aktiviteleri, işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir. Geleceğinizi yönlendirecek insanlarla tanışmanız mümkün. Sosyal olacağınız bu dönemi iyi değerlendirin. Merkür’ün de aynı gün bu alanlarınıza geçmesiyle beraber iletişiminiz hızlanıyor. Geleceğinizi düzenleyebilir, yeni katılacağınız işlerden fayda ve yarar sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşmanız gereken, çözüme ulaştırmanız gereken konular varsa şahane.

Çarşamba günü iş alanlarınızda sizi hareketlendirecek konu ve olaylarla uğraşacaksınız. İşlerinizi düzenlemek ve toparlamak kolay olabilir. Farklı işlerle uğraşmak bu dönem daha fazla hoşunuza gidebilir. Perşembe ve Cumartesi günleri arkadaşlarınızla beraber çalışıyorsanız aranızda dönen bir mevzunun derinine inmeli, görmezden geldiğiniz konuları çözüme ulaştırmalısınız. Kafanızdaki şüphe ve planları konuşmak, üzerinizde oluşan stresi azaltabilir.

BAŞAK BURCU: Haftaya aile işlerinizle, kendi düzeninizle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Evinizde, ailevi ortamlarda keyfiniz yüksek olabilir, tembelliğe meyilli olabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana danışacağınız konular varsa kafanız daha da karışık olabilir. Bu Pazartesi karşı taraftan büyük jestler ve romantizm beklemeyin. Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor.Bu gelen bir ay boyunca kariyeriniz ve iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacak, çalışmalarınız ve ortaya koyduğunuz kimliğinizle istediğiniz koşullara sahip olacaksınız. Göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinizi sağlamlaştırmak gibi etkiler altındasınız. Merkür’de bu Salı aynı alana giriyor. İş görüşmeleri yapmak, planlarınızı duyurmak, konuşmak adına şahane bir dönem. Herkes sizi dinleyebilir.

Çarşamba günü farklı insanlardan, yerlerden alacağınız güçle sosyal ortamlarınızda hareketli olacaksınız.Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar size nefes aldıracak. Eğitime yönelik adımlarınız için şanslı olacaksınız. Perşembe ve Cumartesi günleri streslerden uzak durun. Ailenize sevdiğinizle ilgili konuşmalarda bulunabilirsiniz. Bir konuyu netleştirmek, kafanızdaki şüpheleri atmak adına önemli olacak. Bazı sorumluluklarınız üzerinize yük bindirebilir, çözmek için adım atmalısınız sevgili Başaklar.TERAZİ BURCU: Haftanız iletişim ayağınız hızlı bir şekilde başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yakın çevrenizdeki insanlarla güzel planlar devrede olurken, alacağınız bazı haberler üzerinizde hayal kırıklıklarına, kararsızlıklara neden olabilir. Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor.Yabancı ortaklı işler, seyahatler, eğitim, hukuk, ticaret, medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Bir ay boyunca kimliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. İstediğiniz bir kurs, seyahat, seminer hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir, hayattan alacağınız keyif artmaya başlayacak. Geleceğinizi kurabilir, konuşabilir, görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Seyahat ve gezme isteğinizde yüksek olacak. Bu alanlarda bir işinizi Salı günü çözüme ulaştırabilirsiniz.

Çarşamba günü işinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Parasal konularda güzel destekler alıyorsunuz. Planlarınızı uygulamak için sezgilerinizin size göstereceği yoldan ilerleyin. Perşembe ve Cumartesi günleri sorumluluklarınız size ağır gelebilir, verdiğiniz bir sözün arkasında durmalı, konuyu çözüme ve sonuca ulaştırmalısınız. Davranışlarınıza çeki düzen vermek bu dönemde önemli olacak sevgili Teraziler. Aile hayatınızın, kendi ruh halinizin işlerinize olumsuz yansımasına izin vermemelisiniz.

AKREP BURCU: Haftanız paraya yönelik işlerinizle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Maddi konularda kendinizi iyi şanslı ve mutlu hissedebilir, bu Pazartesi para harcamaya yönelik adımlarda bulunabilirsiniz. Bu Salı güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca kredi, banka, faiz, vergi, stopaj, ortaklaşa elde edilen gelirleriniz, eşin veya başkalarının paraları alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir tecrübeli bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Maddi konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Partnerinizin parasal işlerinin üzerine eğilebilirsiniz. Gizemli ve ruhani olan herşey daha fazla ilginizi çekecek. Bu alanlarda önemli bir konuyu sonuçlandırmak ve çözüme ulaştırmak adına Salı günü ideal.

Çarşamba günü partnerinizle beraber kafanızdaki planları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Kısa bir tatil veya kaçamak ruhunuza iyi gelebilir. Önemli bir işe başlamak için de uygun olacak. Perşembe ve Cumartesi günleri işlerinizde ve sorumluluk üstlendiğiniz alanlarda bazı tutarsızlıklar farkedebilirsiniz. Üzerinizde stres oluşturan bir konu çözüm için karşınıza gelebilir. Sorumluluklarınızın sizi aşğaıya çekmesine izin vermeyin.YAY BURCU: Haftanız hareketli organize ve düşüncelerinize göre şekillenerek başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu yüzden düşüncelerinizde hep iyimserlik ön planda olmalı. Bu aralar canınızı sıkan tek şey parasal konular, bu alanlarda sorumluluklarınız bu hafta üzerinizde stres oluşturabilir. Net olmanız gereken durumlar varsa bu Pazartesi zorlanabilirsiniz. Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, danışmanlık, hukuk, yer değiştirme gibi konular merkezinizde olacak. Karşı tarafı, eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun rahatına, istek ve beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak. Sevdiğiniz biri yoksa partner ihtiyacınız artabilir. Hayatımda biri olsaydı ne güzel olurdu gibi düşünceler içinde olacaksınız. Yine sevdiğiniz varsa onunla sıkıntı ve sorunlarınızı konuşmak anlamında güzel bir dönem çünkü merkür de burada dolaşıyor.

Çarşamba günü günlük yapılması gereken işleriniz, sağlığınızla ilgili alanlarda daha etkili ve rahat hareket edeceksiniz. Kendinizi, sağlığınızı baştan aşağıya değiştirmek istediğiniz bu dönem sizi destekliyor. Perşembe ve Cumartesi günleri ilişkinizle ilgili konuşulması gerekenleri göz ardı etmeyin. Sorumluluklarınız size ağır gelse bile bu işleri bir sonuca bağlamalı ve sizde şüphe yaratan konuları açıklığa kavuşturmalı, gücünüzü elde etmelisiniz.

OĞLAK BURCU: Haftanıza biraz isteksiz etkilerle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Başka işlerinizin sorumlulukları, bu haftabaşı bu alanlarda rahat hareket edememenize neden olabiilir. Hızlı davranmanızı gereketiren konularda kafa karışıklıklarına dikkat edin. Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi gösterecek, sağlığınızla ilgili konulara ilginiz artacak. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Evcil hayvan besleyebilir varsa onların ihtiyaçlarına önem verebilirsiniz. Merkür’ün aynı gün bu alanlarınıza geçmesiyle beraber sağlığınızda kontrollerinizi yaptırabilir, gündelik işlerinizi bir düzene sokmak isteyebilirsiniz. Yeni bir işe başvurmak, başlamak anlamında güzel bir zaman dilimi.

Çarşamba günü sevdiğiniz insanla keyifli aktiviteler sizi bekliyor. Spor yapmak, sinemaya, tiyatroya gitmek, vaktinizi sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Sanatsal işlerinizde enerjinizi doğru kullanacaksınız. Perşembe ve Cumartesi günleri, hayat sorumluluklarınız önem kazanıyor. Sağlığınızda göz ardı ettiğiniz konularla ilgilenebilir veya iş hayatınızda sonuca ulaşması gereken kafanızı kurcalayan konuların sizi zorladığını görebilirsiniz. Bu dönemde sorumluluklarınızdan kaçmayın.KOVA BURCU: Haftanız sosyal ortamlarda bulunarak, arkadaşlarınızla beraber olarak başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Gelecek planlarınızı oluşturabilir, işlerinizin peşine düşebilirsiniz ama tembel ve rahat etkilerden de uzak durmalı, parasal konularda hemen sonuçlara varmamalısınız. Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bu bir ay boyunca aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem. Aşk hayatınız alevlenecek, şartlarınızı sağlama almak isteyebilirsiniz. Merkür’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber eğlenceye, keyfe olan merakınız daha da artabilir. Sanatsal işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler içine girebilirsiniz. Hemen bu Salı bu alanda bir iş karşınıza gelebilir.

Çarşamba günü aile hayatınız için yapmanız gerekenleri devreye sokacak, günlük işlerinizde hızlanacaksınız. Perşembe ve Cumartesi günleri sorumluluklarınızdan kaçmayın. Özel hayatınızı, girişimlerinizi ilgilendirecek önemli bir mevzuyu sonuçlandırmalı, kafanızdaki şüphelerden kendinizi arındırmalısınız. O zaman işlerinizi daha rahat yoluna koyacaksınız.

BALIK BURCU: Haftaya iş hayatınızdaki koşturmalarınızla başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu aralar işlerinizi daha etkili bir şekilde toparlamalısınız. Kararsızlığınız ve net olmayışınız bu Pazartesi önemli kararlarda sizi zorlayabilir ama diğer taraftan toplumu ilgilendirecek işlerinizde genişlemek ve fikirlerinizi etrafa yaymak isteyebilirsiniz. Salı günü güneş burç değiştirerek İkizler burcuna geçiyor. Bir ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım, satımı, kiralama gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Evinize önem vermeniz gereken bir dönem olacak. Merkür’ün bu alanlarınızı ziyareti aile büyüklerinizle konuşmalarınızı hızlandırabilir. Bu konuda hemen Salı günü bir konu konuşulabilir.

Çarşamba günü farklı bakış açınız, esnek iletişiminizle hem özel alanlarınızda, hem de iş hayatınızda güzel işler başaracaksınız. Enerjinizi doğru kullanabilir ve işlerinizden istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Perşembe ve Cumartesi günleri ailenize karşı verdiğiniz sözleri, aldığınız kararları uygulamaya çalışın. Sorumluluklarınızın sizi aşağıya çekmesine strese sokmasına izin vermeyin. Siz yapılması gerekenleri tamamladıkça ve sorunları çözüme ulaştırdıkça daha rahat ilerleyeceksiniz.Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Kendisini web sitesinden takip edebilirsiniz : http://www.handekazanova.com/biyografi/Bu blogdaki popüler yayınlar

Doktorları Şaşkına Çeviren Fayda - Oturma Odasına Soğan Koyunca

Odanıza Soyulmamış Soğan Koyun! Soyulmamış Kabuğuyla odanızda duran soğanın mucize etkileri Sonucu Sizi Oldukça Şaşırtacaktır. Sağlık uzmanları tarafından yapılan araştırmalar,da odanıza soyulmamış soğan koyarsak etkisine faydalarına şok olacağımızı çok şaşıracağınızı açıklıyorlar. Bu bulguları uzun yıllar önce bulan bir araştırmacı uzman doktorun başından geçen anılarını anlatalım sizlere. 1900 yıllarda, dünyanın pek çok yerinde özellikle de yoksul ve fakir ülkelerde grip salgını vardır. Bu grip salgının yaklaşık 30 milyon insanın ölümüne sebep olur. Bu rakamlar size çok uçuk gelse de alı yıllarda gelişmeyen teknoloji ve bir-çok ülkelerde yaşanan savaşlar nedeniyle yoksulluk sefalet ve süre gelen sağlıksız hayat almış başını gidiyordu.  O yıllarda görev yapan bir uzman doktor, yoksul halka köylerdeki çiftçi ailelerine yardım edebilmek için onları ziyaret gider. Gittiği bölgelerde Bütün çiftçileri bütün halkı tek tek dolaşır.  Ziyaret ettiği köylülerin çiftç…

Önümüzdeki 5 Yıl Seni Neler Bekliyor? Burç Burç Hazırlanmış Yıllık Yorumları (İnternet'te İlk ve Tek)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz. Yıllık burç yorumları ile burcunuzun o yıl ki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini genel olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç önümüzdeki 5 yıla ait detaylı burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.

KOÇ BURCU: Şunu söylememiz gerekir ki, önümüzdeki yıl seni yepyeni başlangıçlara adım atarken görüyoruz. Zaten 2018 yılı çok şükür bitmek üzere. Sen bu yılı acısıyla tatlısıyla geride bırakarak, önüne bakmaya devam edeceksin. 2019 yılının en gözde burcu sizsiniz! Bütün önemli ve güzel gelişmeler bu yıl karşına çıkacak. 2019 yılının ikinci yarısında ise olacak tutulmalar ile birlikte kişisel finansal kaynaklarını korumak isteyeceksin. Bu belki bir birikim belki de bir mal varlığıdır. Tam olarak bilmiyoruz faka…

1 Yudumu Karaciğeri Yenilemeye Göbeği Dümdüz Yapmaya Yetiyor

Genç görünmenin temel mantığı büyük oranda iç organlarınızla alakalı bir durumdur. Hatta; alerji düzeyiniz, sivilceleriniz, fazla kilolarınız da bununla alakalıdır. Yanlış beslenmenin ve hareketsiz bir yaşamın sonucu vücutta serbest radikal ve toksik madde miktarı artmaktadır. Bu maddelerle savaşan besinlerin alınmaması ise başka bir boyuttur. bu çift etki, sizi bir olumsuz sürecin içine sokacaktır. Bu çift etkiden kurtulmanız için yapacağınız iş çok basit doğru beslenme tekniklerini uygulama! Sağlıklı ve işlevsel bir karaciğere sahip olmak için iki şeye ihtiyacımız var: sağlıklı bir diyet ve sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları. Ancak, bu modern çağlarda ulaşmak ve elde etmek güçtür. Bir şekilde fast food ve sağlıksız ürünler yemeye mecburuz, çünkü işyerinde daha fazla yemek yapmaya veya kalmaya vakit yok, bu yüzden toksinlere maruz kalıyoruz. Karaciğerimiz her zaman korunmalıdır çünkü çalışmaları bizim için hayati önem taşımaktadır. Bunu başarmak için, sık sık onu …

Tam Tespit - Doğduğun aya göre kişilik analizi

Bize doğduğun ayı söyle sana nasıl biri olduğunu söyleyelim. Bu analizler ile kişiliğine dair farklı bir şeyler öğrenmen mümkün! Doğduğun ay senin hakkında çok fazla şey anlatıyor. Bilim insanlarının hazırladığı bu test ile doğduğun ayı seç ve detaylı kişilik analizi sonrasında kendini yeniden keşfet! Dünya bize kim olduğumuzu söyleyen ipuçlarıyla dolu. Üzerimizde güneş burcumuz ve yükselenimiz kadar önemli etkisi olan bir başka değişken de hangi ayda doğduğumuz. Aynı burçtan olduğumuz biriyle aramızdaki farklılıkları ayrı aylarda doğmuş olmamız açıklayabilir. **OCAK**Ocak Doğumlu Bayanlar**Her daim genç kalmayı başarır.Soğuk görüntüsünün ardında güçlü çekiciliği ve gizli şehveti vardır.Yaş tahtaya ayak basmaz.Sadakatli, kadirşinas, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz.Erkeğini yüceltir, saygın bir yere getirmek için mücadele eder.Yeri geldiğinde tüm yükün altına elini koyar.Tutumludur.Doğal terbiyesi, nezaketi, ciddiyeti ve dürüstlüğü vardır.Mütevazıdır.Ortama, kişiye, duruma gör…

Dizleri İyileştiriyor ve Kemikleri Yeniden Doğmuş Gibi Yapıyor -

İltihaplı eklemler, romatizmal hastalıklar, bademcik iltihabı, kuru egzama, topuk dikeni ve onlarca hastalığa şifa! Eklem ağrıları günümüzün en çok karşılaşılan rahatsızlıkları arasında yer almaktadır. Hayat fonksiyonlarını tam olarak etkilemese de, ağrılı süreçleri sebebiyle kişinin gündelik işlerinden tam verim almasına engel olur. Büyük eklemler olarak adlandırılan bilek, omuz, bel veya boyun, diz eklemleri gibi bölgelerde meydana gelen rahatsızlıklar oldukça önemli ve mutlak suretle dikkat edilmesi gereken rahatsızlıkların başında gelmektedir. Eklem ağrıları tedavisi ile alakalı herhangi bir müdahale yapılmadığı taktirde ağrılar zamanla artmaya başlar ve sizlerin yaşam standartlarını olumsuz etkiler. Eklem ağrılarının belirtisi ise ilk aşamada ara sıra gözlemlenmekle beraber, zamanla şiddetini ve sıklığını arttırmaktadır. Bunun yanı sıra diğer belirtileri; Kişide hareket bozuklukları sorunu ortaya çıkar. Eklemlerde şişlik ve sertlik gibi sorunlar meydana geli…

‘Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem

Bebekler hariç bütün yetişkinlerin hayatının belli bir bölümünde dişinde plaklar oluşmuştur. Kötü görüntü oluşturan plaklardan kurtulmak epey pahalı olabiliyor. Doğru yöntemi bilirseniz para harcamanıza gerek kalmıyor. Evinizde bulunan malzemelerle diş plaklarınızdan kurtulabilirsiniz. Bir de bunun bilimsel olarak kanıtladığını söylemiş miydik? Malzemeler : 1 — Tuz Sofra tuzu işinizi görecektir. Bir çay kaşığı yeterli. Hemen küçük bir kaba koyun. 2 — Karbonat Tuza, iki çay kaşığı da karbonat ekleyip güzelce karıştırın. 3 — Su Bir çay kaşığı suyu ekleyip karıştırın. Karışım, diş fırçasına koyulabilecek sertlikte olmalı. Nasıl ve Ne Sıklıkta Fırçalamalı? Ev yapımı diş macununuzla dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayın. Sonra ağzınızı çalkalayın! Hepsi bu kadar! Dişlerinizde plak oluşmaması için ayda birkaç kez karışım ile dişlerinizi fırçalayın. Tüyo: Karışımın dilinize gelmemesi için özen gösterin. Aksi halde dilinizde istenmeyen bir tat …

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor

Tiroit İçin Hazırlanan Bu Kür Fazla Kiloları Ve Şişlikleri Bitiriyor Vücudumuzdaki en önemli hormon bezlerinden biri olan tiroit bezi bütün metabolizmamızı düzenler yani eğer kilo alamama veya verememe gibi bir sorununuz varsa tiroidle alakalı olması yüksek ihtimaldir. Tiroit beziniz gereğinden az hormon salgıladığında hipotiroidizm adı verilen durum ortaya çıkar. Bugün size vereceğimiz içecek tarifi sayesinde bu sorundan kurtulacaksınız. Metabolizmanızın hızını düzenlemenin yanında, tiroit hormonu solunum, kolestrol, kalp sağlığı, beyin fonksiyonları ve vücut sıcaklığı gibi çeşitli ve hayati konularda görev alır. Eğer hipotiroidi hastasıysanız mutlaka birazdan vereceğimiz belirtileri taşıyorsunuzdur. Örnek olarak; kısırlık, obezite, eklem ağrıları, damar iltihaplanması gibi sorunlar yaşıyorsanız vereceğimiz tarif sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebileceksiniz. Hipotiroidi Hastası Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız? Cinsel isteksizlikSaç kaybıDepresyonSoğuk havalarda…

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek

Tek Bir Yumurta Sarısı Sizi 10 Yaş Gençleştirecek. Nasıl mı? Kırışıklar için Bal ve Yumurta Sarısı Maskesi. Her yaş grubuna hitap eden bu maske düzenli ve sürekli yapılması gerekmektedir. Ve bu şekilde etkili ve kalıcı çözüme kavuşulabilir. Gerekli Malzemeler: Bir adet yumurta sarısı İki yemek kaşığı çiçek balı Yumurta sarısını ve çiçek balını cam bir kapta iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze yedirerek sürün. Yaklaşık 20 dakika beklettikten sonra yüzünüzü bol su ile durulayın. Bu maskeyi uygulamadan önce gözeneklerin açılması ve cildin gevşeyip maskenin içerilere daha iyi nüfuz emesi için öncesinde yüz buharı yapmanızda fayda olacaktır. Yumurta Sarısı Bal Maskesi Ile Kırışıklıklarınızı Azaltın. Zengin Içerikli Bu Maske Tarifi Ile Cildinizdeki Kırışıklıkları Azaltarak Daha Canlı Bir Görünüş Elde Edebilirsiniz. Uygulanışı Ve Hazırlanışı: Elinizdeki tüm malzemeleri cam bir kapta mikser yardımı ile karıştırın. Daha sonra elde ettiğiniz bu karışımı yüzünüze sürün v…

Doğum Gününüz Karakteriniz Hakkında Çok Şey Söylüyor

Hangi tarih de doğduğun senin hakkında o kadar çok şey söylüyor ki...1 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan. Kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kendi çalışıp kazanmaktan yana olan. Başarılı olmayı isteyen ve rahat, güvende yaşamayı arzulayan. Gayet kibar ve nazik. Doğru ve dürüst davranan. Başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren. Takdir edilmekten hoşlanan, yeniliklere açık, bulunduğu alanda parlamak isteyen.Kimi zaman coşkulu bazen karamsar olabilen. Fakat asla pes etmeyen, direnen. 11 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında doğanlar: Son derece mantıklı, becerikli, akıllı, sözünde duran eğitim hayatına önem veren öğrendiklerini kolay kolay unutmayan aklını ve yaratıcı hünerlerini kolaylıkla hayata geçirebilen neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu iyi ayırt edebilen mantıklı gerektiğinde sert konuşabilen aynı anda birden fazla konuda bilgi sahibi olabilen gözlem gücü yüksek, iş hayatında ba…

Evinize Bolluk Bereket Getiren 8 Şey -

Evin bereketli olmasının sağlamak için sekiz tane sebebi vardır. Evin bereketli olmasının bu sekiz yöntemi bize Kur’an-ı Kerim ve sünneti seniyede haber verilmiştir. Bu sekiz madde yapıldığı taktirde evde bereket eksik olmaz ve evde bol bereket olur. Birincisi evde bol bol Kur’an-ı Kerim okumaktır. Kur’an-ı Kerim öğretmek tecvidini öğrenmek onun ilmiyle uğraşmak ﻭَﻫٰـﺬَﺍ ﻛِﺘَﺎﺏٌ ﺍَﻧْﺰَﻟْﻨَﺎﻩُ ﻣُﺒَﺎﺭَﻙٌ … İşte bu (Kur’an) da, bereket kaynağı (EN’ÂM suresi 92. ayet) (Resmi:6/İniş:55 Hadis-i şerifte beyan edilir ki: “Bir ev, içinde Kur’ân okunması sebebiyle o evde oturanlara genişlik, ferahlık verir. Orada melekler hazır bulunur. Şeytanlar kaçar, evin hayır ve bereketi artar. İçinde Kur’ân okunmayan bir ev ise içindekilere dar gelir. O evde melekler gider, şeytanlar hazır bulunur, evin hayır ve bereketi de o olur.” (Darimi, Sünen: 2/429-430. Fezailü’l-Kur’ân 1.)   İkincisi ise besmele ve allahı zikirdir. Hazret-i Câbir (Allah O’ndan razı olsun) der ki: “Resûlullah…