VARİSLİ DAMARLARI TEDAVİ ETME YÖNTEMİ

Kullanmaya başladıktan kısa süre içinde etkisini göreceksiniz.... Bu Doğan Yöntem İle Varisli Damaları İyileştirin...Oldukça ekonomik ve risksiz bir yöntem. Çok özel bir alerjiniz yoksa denemenin hiç kimseye zararı olmaz. Varisli damarları iyileştirmek için ihtiyacınız olan tek şey "zeytinyağı". 

Peki zeytinyağı ile varisli damarlardan nasıl kurulacağız?


Öncelikle uygulanacak bölgeyi çok iyi temizleyin. Temiz olsun ki cilde iyice nüfus etsin, etkisini göstersin.


Kullanacağınız bölgeye yetecek kadar zeytinyağını tencerede hafifçe ısıtın. Çok sıcak olamayacak, sadece biraz ısınsın kafi. 


Hafif ısınan bu yağı ellerinizle ovarak, güzelce masaj yaparak varisli bölgeye yedirin.

Etkili masaj yöntemi dairesel masajdır. Bu şekilde yapabilirsiniz. 


Bu yöntemin faydası nedir? Nasıl varisli damaları geçirir?


Hafif sıcak olan zeytinyağını masaj yaparak varisli bölgeye yedirdiğinizde, kan akışı rahatlayacaktır. Varis zaten kan akışında olan problemler sonucunda ortaya çıkar. Bu uygulama kan akışına yardımcı olacaktır. Dahası, kan akışınız rahatladığında damarlarda iltihap kalmayacak, hepsi kan ile vücuttan dışarı atılacaktır. Böylelikle varisler çatlaklar ve hatta selülitler dahi yok olacaktır. 


Bu uygulamayı 1 hafta boyunca günde 1 defa yapabilirsiniz. Sağlıcakla kalın. 


ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.