KARACİĞERİNİZİ TEMİZLEYECEK KÜR TARİFİ


GÜN GÜN KARACİĞERİNİZİ TEMİZLEYİN, DİNÇLEŞİN, YENİLENİN...


Sağlıklı olmayan, düzgün çalışmayan, kirli olan bir karaciğerde; kan temizlenmez, toksinler temizlenmez, kilo alımı başlar, insan kendini sürekli yorgun hisseder. Oldukça basit bir kür ile sadece 4 ay içerisinde karaciğerinizi temizleyebilirsiniz. 


Özellikle karaciğerin vücut için oldukça önemli olduğunu ve en önemli görevlerinden birisinin de zararlı maddelerin temizlenmesi olduğunu belirtmek isteriz. 


İlaç kullanan kişilerin karaciğerinde her zaman problemler oluşabilmektedir. Bunun dışında tüketilen besinler ve zararlı alışkanlıklar da karaciğeri yoran ve yıpratan nedenler içinde yer alır. 


Karaciğerin temizlenmesi ve dinlenmesi ise vücudunuzun daha sağlıklı çalışması ve sindirim sisteminin düzene girmesi için oldukça önemlidir. 


Çünkü karaciğer tüketilen besinlerin içindeki veya ilaçların içindeki tüm zararlı maddeleri dışarı atmakta büyük bir görev üstlenmiştir. Sindirim sisteminiz ile ilgili problemler yaşıyorsanız karaciğeriniz ile ilgili sıkıntınız olabilir. 

Tabi ki karaciğer ile ilgili en sağlıklı teşhis için bu konuda uzman olan bir doktora danışmanız faydalı olacaktır.

Karaciğerinizi Temizlemeniz İçin Kür Tarifi,


Zeytin Yağı Ve Limon KürüLimon vücuttaki zararlı maddelerin atılması için doğanın bizlere sunmuş olduğu bir mucizedir. 


Aynı şekilde saf zeytinyağı da sağlık sunar. Sadece günlük olarak kahvaltıdan sonra 1 yemek kaşığı zeytinyağını ve içerisine damlattığınız 3 veya 4 damla limonu içebilirsiniz. Bu kürün etkisini göstermesi için 4 ay boyunca günde bir kez olmak üzere yapılması gerekmektedir. 


Oldukça etkili bir kür olmasının yanı sıra herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmamakla birlikte yan etkisi de bulunmamaktadır. 

Karaciğer yağlanması başta olmak üzere, karaciğeri temizleyen İbrahim Saraçoğlunun maydanozlu bitkisel kürünün videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...Görsel kaynaklar:
  • http://dietandhealths.com/wp-content/uploads/Seven-foods-that-will-naturally-cleanse-your-liver.jpg 
  • https://www.motivation4fitness.com/wp-content/uploads/2016/08/e831b9082bf4053ecd0b470de7444e90fe76e6d219b4184095f0c3_640_detox.jpg
  • http://images.agoramedia.com/everydayhealth/gcms/liver-low-down-722x406.jpg
  • http://media.galaxant.com/000/120/725/desktop-1424819428.jpg
  • http://wellnesscom.info/wp-content/uploads/2017/01/lemon-juice-and-olive-oil-500x334.jpg
  • http://healthawarenesscommunity.com/wp-content/uploads/2016/09/olive-oil-and-lemon.png
İçerik Kaynakları :
  • https://draxe.com/liver-cleanse/
  • http://nourishholisticnutrition.com/ten-signals-your-liver-needs-to-detox/
  • http://www.globalhealingcenter.com/natural-health/liver-cleanse-foods/ 

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir.

Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir.

Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir.

Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.