Ana içeriğe atla

Hangi Burçtan Nasıl Baba Olur?
Burçlar insanın tüm karakterini etkilediği için kendinize eş, çocuğunuza baba seçerken bakın hangi burçtan baba seçmeniz lazım... Aşağıda burç burç hangi burcun nasıl bir baba olacağına dair ip uçları okuyacaksınız. Genel olarak bakıldığında hepsini artısı eksisi kendisine. Kesin şudur demek zor çünkü her burcun başka, bam başka bir özelliği var. Buyrun bu çalışmayı beraber okuyalım. Sadece kendi burcunuza değil, diğerlerine de bir göz atın derim.
KOÇ BURCU :  Çocuklarına laflarını dinletmeyi severler ama şefkatli bir babadır. Çocuklarıyla beraber gezip tozmayı sever. 


BOĞA BURCU : Gönüllerinde erkek çocuk yatsa da kızlarına da çok bağlanırlar. Çok sabırlı ve içtendirler.

İKİZLER BURCU : Çocuklarla iyi geçinir ama disiplini pek sevmez. Çocukların kendisiyle dertlerini paylaşmasını ister, arkadaştır. YENGEÇ BURCU : Çok sabırlıdırlar ve bu sebeple ideal baba tipidir. Çocuklarının tüm sorunlarıyla bire bir ilgilenir.


ASLAN BURCU : Az çocuk isterler ya da çocuğu yoktur. Ama çocuklarına çok şefkatli ve sıcak davranır. Disiplini sever.BAŞAK BURCU : Çocuk sahibi olma fikrini çok sevmemelerine rağmen çocukları olunca onlar için çıldırırlar. Çocuklarını tüm hayatları boyunca bire bir eğitmek ve onlara bilgi katmayı severler. TERAZİ BURCU : Adildir ve sakinliği seven bir babadır. Çok fazla çocuk planı kurmamasına rağmen o da çocuğu olunca ona bayılanlardan. Eşlerine de aşırı bağlıdırlar.AKREP BURCU : Mizacı biraz serttir, çalışkanlık taraftarıdır. Çocuklarına sert davranma sebebi onların ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmeleridir.YAY BURCU : Çocuklarını çok sever ama erkek çocukları sanki biraz daha fazla. Çocuklarına babadan çok bir arkadaş gibi davranır. 

OĞLAK BURCU : İdeal bir babadır. Biraz otoriterdir, istediği yapılmayınca cezalandırır. Çocuklarına güven duygusunu aşılar.


KOVA BURCU : Çocuklarının dertlerini dinler ve ortak olur. Çocuklarına ders çalıştırıp başarılı olmaları için destek olur.BALIK BURCU : Hayal gücü kuvvetli ve bol bol oyun oynayan baba olacaktır. Çocuklarıyla arkadaş gibi olur ve onlarla gezip tozmaya bayılırlar. 


Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...


Görsel kaynaklar:
  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları