Ana içeriğe atla

En Ölümcül Hastalığa Bile İyi Geliyor


Yemeklerden sonra 1 kaşık yemeniz yetiyor!... Her zaman elinizin altında olan bu karışımı deneyin.


"Her zaman elinizin altında bulunan karbonat ve balın sağlık açısından inanılmaz faydalar sağlayabileceğini biliyor muydunuz? Karbonat ve bal karıştırılıp tüketildiğinde vücuda çeşitli faydalar sağlıyor ve ölümcül hastalıklardan koruduğu söyleniyor. İşte karbonat ve balın iyi geldiği hastalıklar ve faydaları…"Dünyada bir çok kişi ne yazık ki kansere yakalanıyor. Modern tedavi yöntemleri çok pahalı, etkisiz ve tehlikeli. Bunun gibi ev yapımı doğal reçeteleri denemek hiçbir şey kaybettirmez.
Bal ve karbonatın faydaları sonsuz. Bal tedavi edici özellikleri nedeniyle yüzlerce yıldır kullanılıyor, karbonat neredeyse her şey için kullanılabiliyor. İkisi bir araya gelince siz düşünün nasıl bir etki yaratabileceğini!Şekere aç kanser hücreleri normalden 15 kat daha hızlı glikoz tüketimi için çaba gösterir. Isıtılıp hazırlanan bu alkalik bikarbonat karışımı, şeker bakımından zengin ve sağlıklı bal ile karıştırıldığında, bu hücrelere gizlice karbonat sokar.
Bu durumu hücrelere giren "Truva Atı"na benzetebiliriz. Alkali kabartma tozu kanserli hücreleri infaz edip bu hücrelerin normale dönmesini sağlar. Veya, kanserli hücreyi öldüren hızlı bir pH değişimine neden olarak alkali bir etkiye sahip olur.Alkalileştirici şok dalgası, kanser hücrelerine oksijen alarak tolere edemeyecekleri kadar oksijen sağlar. Böylece kanser hücresinin büyümesine neden olan şeker hücreye girmeden engellenir ve etkisiz hale getirilir.
Sağlık açısından oldukça faydalı olduğu bilinen bu tarifin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen açıklayım.

Malzemeler:


  • 1 yemek kaşığı karbonat
  • 3 yemek kaşığı bal

Hazırlanışı:1 yemek kaşığı karbonatı küçük bir kaba koyun. 3 yemek kaşığı balı ekleyin ve macun kıvamına gelene kadar güzelce karıştırın. Ardından 1-2 dakika kısık ateşte ısıtın. Ama sakın fazla tutmayın. Sadece biraz ısınmasını sağlayın.
Karışımı buzdolabında saklamak yerine oda sıcaklığında saklamanız gerektiğini unutmayın.

30 gün boyunca bu karışımdan 3 yemek kaşığı yiyin. Karışımı yemekten sonra almaya dikkat edin.  Düzenli olarak her gün kullanmanız gerekiyor. Bu terapi süresinde diyetinizi değiştirmeli; kırmızı eti azaltarak şeker ve una tüketiminize son vermelisiniz.


Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:
  • http://fithacker.me/wp-content/uploads/2017/07/12-3.jpg
İçerik Kaynakları :
  • https://steptohealth.com/therapeutic-uses-baking-soda/
  • http://fithacker.me/articles/dont-spend-any-more-money-on-medicines-for-high-cholesterol-or-high-blood-pressure-try-this-instead-for-only-7-days-2/
  • http://fithacker.me/articles/honey-and-baking-soda-an-amazing-cure-for-the-deadliest-disease/