Ana içeriğe atla

Evinize Parayı, Bereketi, Bolluğu Çekmek İçin Uygulamanız Gereken 5 Altın Kural
Bereketi, bolluğu ve parayı hep aynı yerlerde görmek sizi şaşırtmamalı. Siz evrenin bu gücüne inansanız da inanmasanız da ‘para parayı çeker!’ Ancak çekim yasasının düzgün çalışmadığını düşünüyorsanız bu konuyla ilgili bazı küçük sırları öğrenmeniz gerekiyor.Çekim yasası hakkında bazı gerçekler

Önemli ipuçlarına geçmeden önce çekim yasasının nasıl çalıştığına göz atalım.  Çekim yasasının önde gelen kuralları; hayal kurma, beklenti, inanç, şükretmek ve sabırdır.
Nasıl ki bebek doğar doğmaz yürüyemeye başlamıyorsa ya da yetişkinler araba kullanmayı bir anda öğrenemiyorsa, bolluk ve bereketin anahtarı olan çekim yasası da bir anda karşımıza çıkamayabilir.

Bunun için her şeyden önce sabrınızı korumalısınız.Parayı çekme konusunda neden başarılı değiliz?

Çekim yasası ya çalışmaz ya da % 100 çalışır. Bunu basitçe şöyle açıklayabilmek mümkün: Bereket meditasyonu uygulayıcıları eş zamanlı olarak bunun gerçekleşmeyeceğini düşünüp başkalarıyla paylaşınca parayı çekmeleri imkansız kılınıyor.
Öyleyse parayı çekmek için çabalarken olumlu düşünmeli, sabırlı olmalı ve görsel olarak hayal etmelisiniz. Bununla birlikte aynı çabayı fiziksel olarak da göstermeniz gerekiyor.Öte yandan evrenin hem negatif hem de pozitif, sayısız düşünce sinyali ile dolu olduğunu bilmeniz gerekiyor. En önemlisi bunun kişiden kişiye, zaman ve derece boyutunda farklılık gösterdiğini belirtelim. Bu düşünce sinyalleri oldukça güçlüdür. Aynı kişi için bile farklı zamanlarda başka fırsatları beraberinde getirmektedir.
Parayı hayatınıza çekebilmek için denemenizde fayda olan ipuçları

1. Zihninizi ön yargılardan sıyırmalısınız :

Televizyon ünitesinin duvardaki prize takılı olduğunu ve açma düğmesine bastığınız zaman görüntünün kesik kesik geldiğini hayal edin. Bunun sebebi kablodaki bakır tellerin kalitesizliğidir. Bunun yanı sıra elektriğin yüksek gerilimi televizyona uygun olamayabilir ya da en basiti kablo birkaç yerinden kırılmış olabilir.Bu durum, tıpkı çekim yasasının sizin için çalışmasına rağmen ön yargı ya da şüphelerinizden dolayı başarısızlıkla sonuçlaması gibidir. Yani siz parayı çekmeye çalışırken para size akmıyorsa bunun sebebi negatif düşünce ve ön yargıdır.
O halde ön yargılarınızı yok edip, şüphelerinizden arınmalısınız. Evrenin işini kolaylaştırdığınızda paranın nasıl sihirli bir şekilde geleceğine tanık olacaksınız.

2. Hak ettiğinizi alacağınıza inanmalısınız :

Çoğunlukla düşündüğünüz miktarı elde edersiniz. Bu nedenle hayal ederken gerçekten elde edebileceğinize inanıp büyük düşünmelisiniz.Bir işte şüpheye düştüğünüz zaman bu negatif düşünceler tüm süreci etkileyeceğinden öncelikli işiniz olumsuzlukları aklınızdan çıkarmalısınız. İnanç eksikliği parayı çekmek konusundaki en büyük engeldir. İyi düşünün ki iyi olsun.
3. Israrcı olmalısınız :

Bereketi, bolluğu kendinize çekmenin hızı ve sonuçları hem zamana hem de kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir.Bu sebeple hem istemelisiniz hem de başarılı olana kadar vazgeçmemelisiniz. Mutlaka ısrarcı olmalısınız.

4. Evrene şükran duymalısınız :

Evrene yarattığı bu döngü ve inandığınız sonuçları size sunduğu için teşekkür etmelisiniz. Bunu yaptığınızda evren, sonraki sefere sizin için daha cömert olacaktır. Kısacası şükran duyduğunuz taktirde daha iyi sonuçlar ortaya çıkabilir.Bereket ve bolluk meditasyonu parayı hayatınıza çekmek için harika bir yöntemdir. Yaş, yer, renk, eğitim, kişilik düzeyine bakılmaksızın herkes tarafından uygulanabilmektedir. Bizler evrenin harika parçaları olarak isteklerimizi almak konusunda kararlı olmamız gerekiyor.Çekim gücüne inandığınızda ve sabır gösterip istemekten vazgeçmediğinizde, evrenin sizin için nasıl çalıştığını siz de fark edeceksiniz.5. Dua Edin, İsteyin!

Öncelikle istemelisiniz. Sonra gönülden istemelisiniz. İstemeden hiç bir şey kendiliğinden olmaz. Yüce Rabbimiz de bizden, "benden isteyin" diye buyurur. O yüzden siz de isteyin, hayırlısını isteyin, olmasa da olur demeyin, hayırlı ve güzel olmasını isteyin.

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...
Görsel kaynaklar:
  • https://www.speakingtree.in/blog/withdrawal-power
İçerik Kaynakları :
  • https://www.speakingtree.in/blog/withdrawal-power
  • https://www.reddit.com/r/WoT/comments/820oi8/power_withdrawal_spoilers_amol/


ŞUAN EN ÇOK NE OKUNUYOR 👇👇

Diz, Kemik Ve Eklem Ağrılarına Son Veren Karışım

Diz, eklem ve kemik ağrılarından sonsuza kadar kurtulun! Diz ve eklemler vücudumuzun en karışık mekanizmalarında bir tanesidir. Sürekli olarak gün içerisinde bir hareket içerisindedir. Bu yüzden de eklemlerinizin incilme ve aşınması olanağı yüksektir. Eklem ağrısının belirtileri bazen şişme bazen kızarma bazende hareket kısıklığı olarak kendini gösterir. Diz bölgesindeki şişmeleri genellikle herhangi bi darbe ve ters hareket etme sonucunda meydana çıkarlar. Dizimizin hareket kısıklığı ise genede 50 li ve üstü yaşlarda sıkça gözüken dizde sıvı azalması veyahutta dizlerde kireçlenme sonucu ortaya çıkmaktadır. Diz ve eklem ağrıları için yapacağımız bitkisel tedavi kürü için ihtiyacımız olan malzeme listesi ölçüleri ile birlikte aşağıdaki listedeki gibidir. 2 çorba Kaşığı Kil 2 çorba Kaşığı Buğday Kepeği 1 çorba Kaşı Kaya Tuzu 1 çay Kaşı Menekşe Yağı 1 çay Kaşı Biberiye Yağı Diz ağrıları için şifalı bitkisel kür hazırlanışı ve uygulanışı Hazır durumda b

Diş Macununun Değişik Kullanım Alanları

Dünyadaki hemen herkesin her gün kullandığı ürünlerden biri olan diş macunu sadece dişlerinizi temizlemiyor. Diş macununun daha pek çok kullanım şekli mevcut! 1)Mutfak ya da banyodaki musluklarınızı, lavabolarınızı üzerinde diş macunu olan bir diş fırçasıyla fırçalayarak temizleyebilirsiniz 2)Özellikle bayanlar olmak üzere saçlarımızı boyarken yaşanan yüzümüze,elimize,kulağımıza boya bulaşma sorununu çözmek için diş macunu ile ovalarız. 3)Duvarlardaki küçük delikleri diş macunu ve karbonatı karıştırıp doldurarak kapatabilirsiniz. 4)Dışardaki atmosferden dolayı gözlüklerdeki buğlu camı diş macunu sürüp, hafifce ovaladıktan sonra su ile temizleyerek kalıcı buğlanmaları engelleriz. 5)Günümüzde kullanılan ütünün metal kısmında, yanıklar sonucu oluşan lekelere diş macunu sürüp , bez ile ovaladığımızda lekelerden kurtuluruz. 6)Deri ayakkabı ve deri giysilerde giyildikçe oluşan yıpranmalar sonucunda diş macununu sürerek renklerini eski haline getirebilirsiniz

Saçınızdaki Beyazlardan Sonsuza Kadar Kurtulun!

Saçlarınızın arasında istemediğiniz beyaz teller mi çıkıyor? Saçlarınız gri görünmese bile bu bir kaç tel sizi huzursuz etmeye yetiyordur. Hatta saçlarınızı boyatmak ve şekillendirmek için harcadığınız paralar da can sıkıcı olmaya başlamış olabilir. Yavaş yavaş siz de bu beyaz saçların genç yaşlarda neden çıktığını ve bu durumdan nasıl kurtulacağınızı merak etmeye başlamışsınızdır. Bizce bunun için denenebilecek ilk, en kolay ve en ucuz yol bitkisel doğal çözümleri denemek. Ama isterseniz çözümlere geçmeden önce neden bu genç yaşınızda saçlarınız beyazlıyor sebeplerine bir göz atalım; Erken yaşta saç beyazlamasının nedenleri Saç beyazlamasının bilinen en büyük sebebi genetiktir. Yani anne/babanızın saçlarında sizin yaşlarınızdayken beyazlama olmuşsa bu çok yüksek ihtimalle sizde de olacak anlamına geliyor. Gizli şeker veya kan şekeri düşüklüğü olarak bilinen şeker hastalıkları da saçlarınızın erken beyazlamasına sebebiyet verir. Saça rengini veren mela

Senede 1 Bu Karışımı Evine Uygulayanın Evine Böcek Girmez.

Senede 1 Bu Karışımı Evine Uygulayanın Evine Böcek Girmez Evinizden çıkmayan inatçı böceklerinden kurtulmak için bu karışımı hazırlamalı ve 4-5 gün üst üste uygulamalısınız. Ardından böceklerin kaçtığını, kaçmayanların da öldüğünü göreceksiniz. Özellikle hamam böceği görünümü ve hareketleri nedeniyle oldukça ürkütücü ve tiksindirici bir haşeredir. Birçok kişi karşı karşıya gelmekten bile korkarken kimileri de düşünmeye dahi dayanamaz. Tüm bunların yanında kimse evinden sürekli olarak üreyen hamam böceği ailesinden birey görmek istemez. Marketlerde satılan kimyasal ürünleri kullanarak kendinizin ve evdeki sevdiklerinizin sağlığını riske atabilir ya da kendi böcek savıcı ilacınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Çünkü bu böcekler ile mücadele etmezseniz evinize sık sık bakteri taşıyacaklar, kısa sürede hastalık derecesine varan sonuçlar ile karşılaşabileceksiniz. Doğal böcek ilacı nasıl hazırlanır? Vereceğimiz tarifi uygulamadan önce ilk olarak aşa

Kan Pıhtılaşması (Pıhtı Atması) Belirtileri Nedir? Nasıl Engellenir?

Beyinde, Kalpte, Bacakta ve Akciğerde Pıhtı olduğunda belirtileri. Pıhtı Atma herkesin bildiği üzere ciddi bir durumdur. Bu Belirtiler varsa hemen önlemini almalı. Kan pıhtılaşması nedir: Kan pıhtısı jel benzeri veya yarı katı haldeki kan kütlesine verilen isimdir. Kan pıhtılaşması ise yaralanma yahut kazayla bir yerimizi kesme gibi çeşitli durumlarda çok fazla kan kaybetmeyi engelleyen gerekli bir süreçtir. Kan pıhtısı belirtileri kan pıhtısının bulunduğu yere göre değişkenlik gösterir. Genel olarak kan pıhtılaşması belirtileri arasında kan pıhtılaşması olan yerde kızarıklık, ağrı veya uyuşma, zonklama, pıhtının olduğu yerde yanma hissi ve iltihap sayılabilir. Kan Pıhtılaşmasının Belirtileri Kan pıhtısının hiç bir belirgin semptoma neden olmaması da mümkündür. Kan pıhtısının belirtileri diğer bazı hastalık semptomları ile aynıdır. Vücudunuzda kan pıhtılaşmasından şüpheleniyorsanız, en kısa sürede dahiliye(iç hastalıkları) doktorunuza başvurmanızı öneririz.