Ana içeriğe atla

Evinize Parayı, Bereketi, Bolluğu Çekmek İçin Uygulamanız Gereken 5 Altın Kural
Bereketi, bolluğu ve parayı hep aynı yerlerde görmek sizi şaşırtmamalı. Siz evrenin bu gücüne inansanız da inanmasanız da ‘para parayı çeker!’ Ancak çekim yasasının düzgün çalışmadığını düşünüyorsanız bu konuyla ilgili bazı küçük sırları öğrenmeniz gerekiyor.Çekim yasası hakkında bazı gerçekler

Önemli ipuçlarına geçmeden önce çekim yasasının nasıl çalıştığına göz atalım.  Çekim yasasının önde gelen kuralları; hayal kurma, beklenti, inanç, şükretmek ve sabırdır.
Nasıl ki bebek doğar doğmaz yürüyemeye başlamıyorsa ya da yetişkinler araba kullanmayı bir anda öğrenemiyorsa, bolluk ve bereketin anahtarı olan çekim yasası da bir anda karşımıza çıkamayabilir.

Bunun için her şeyden önce sabrınızı korumalısınız.Parayı çekme konusunda neden başarılı değiliz?

Çekim yasası ya çalışmaz ya da % 100 çalışır. Bunu basitçe şöyle açıklayabilmek mümkün: Bereket meditasyonu uygulayıcıları eş zamanlı olarak bunun gerçekleşmeyeceğini düşünüp başkalarıyla paylaşınca parayı çekmeleri imkansız kılınıyor.
Öyleyse parayı çekmek için çabalarken olumlu düşünmeli, sabırlı olmalı ve görsel olarak hayal etmelisiniz. Bununla birlikte aynı çabayı fiziksel olarak da göstermeniz gerekiyor.Öte yandan evrenin hem negatif hem de pozitif, sayısız düşünce sinyali ile dolu olduğunu bilmeniz gerekiyor. En önemlisi bunun kişiden kişiye, zaman ve derece boyutunda farklılık gösterdiğini belirtelim. Bu düşünce sinyalleri oldukça güçlüdür. Aynı kişi için bile farklı zamanlarda başka fırsatları beraberinde getirmektedir.
Parayı hayatınıza çekebilmek için denemenizde fayda olan ipuçları

1. Zihninizi ön yargılardan sıyırmalısınız :

Televizyon ünitesinin duvardaki prize takılı olduğunu ve açma düğmesine bastığınız zaman görüntünün kesik kesik geldiğini hayal edin. Bunun sebebi kablodaki bakır tellerin kalitesizliğidir. Bunun yanı sıra elektriğin yüksek gerilimi televizyona uygun olamayabilir ya da en basiti kablo birkaç yerinden kırılmış olabilir.Bu durum, tıpkı çekim yasasının sizin için çalışmasına rağmen ön yargı ya da şüphelerinizden dolayı başarısızlıkla sonuçlaması gibidir. Yani siz parayı çekmeye çalışırken para size akmıyorsa bunun sebebi negatif düşünce ve ön yargıdır.
O halde ön yargılarınızı yok edip, şüphelerinizden arınmalısınız. Evrenin işini kolaylaştırdığınızda paranın nasıl sihirli bir şekilde geleceğine tanık olacaksınız.

2. Hak ettiğinizi alacağınıza inanmalısınız :

Çoğunlukla düşündüğünüz miktarı elde edersiniz. Bu nedenle hayal ederken gerçekten elde edebileceğinize inanıp büyük düşünmelisiniz.Bir işte şüpheye düştüğünüz zaman bu negatif düşünceler tüm süreci etkileyeceğinden öncelikli işiniz olumsuzlukları aklınızdan çıkarmalısınız. İnanç eksikliği parayı çekmek konusundaki en büyük engeldir. İyi düşünün ki iyi olsun.
3. Israrcı olmalısınız :

Bereketi, bolluğu kendinize çekmenin hızı ve sonuçları hem zamana hem de kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir.Bu sebeple hem istemelisiniz hem de başarılı olana kadar vazgeçmemelisiniz. Mutlaka ısrarcı olmalısınız.

4. Evrene şükran duymalısınız :

Evrene yarattığı bu döngü ve inandığınız sonuçları size sunduğu için teşekkür etmelisiniz. Bunu yaptığınızda evren, sonraki sefere sizin için daha cömert olacaktır. Kısacası şükran duyduğunuz taktirde daha iyi sonuçlar ortaya çıkabilir.Bereket ve bolluk meditasyonu parayı hayatınıza çekmek için harika bir yöntemdir. Yaş, yer, renk, eğitim, kişilik düzeyine bakılmaksızın herkes tarafından uygulanabilmektedir. Bizler evrenin harika parçaları olarak isteklerimizi almak konusunda kararlı olmamız gerekiyor.Çekim gücüne inandığınızda ve sabır gösterip istemekten vazgeçmediğinizde, evrenin sizin için nasıl çalıştığını siz de fark edeceksiniz.5. Dua Edin, İsteyin!

Öncelikle istemelisiniz. Sonra gönülden istemelisiniz. İstemeden hiç bir şey kendiliğinden olmaz. Yüce Rabbimiz de bizden, "benden isteyin" diye buyurur. O yüzden siz de isteyin, hayırlısını isteyin, olmasa da olur demeyin, hayırlı ve güzel olmasını isteyin.

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...
Görsel kaynaklar:
  • https://www.speakingtree.in/blog/withdrawal-power
İçerik Kaynakları :
  • https://www.speakingtree.in/blog/withdrawal-power
  • https://www.reddit.com/r/WoT/comments/820oi8/power_withdrawal_spoilers_amol/