Ana içeriğe atla

B17 Vitamini Nedir? Kansere Nasıl İyi Gelir?Kanserin Ölümü ve B17 Vitamin Eksikliği... Peki hangi gıdalarda B17 bulunur? Okuyalım, şifa niyetine paylaşalım...Günümüzde kanser hastalığına yakalanmış kişilerin sayısı artış göstermektedir. Ölüm riski oldukça yüksek olan kanserin hala tedavisi bulunamadı. Fakat B17 sayesinde bildiğimiz bütün tümörler yok oluyor!Bu sizi olumsuz olarak etkilemesin. B17 hakkında yapılan son araştırmalara göre kanseri iyileştirebilen ve tüm kötü huylu hücreleri durdurabilen vitamin olduğu belirlendi.B17 vitamini, zararlı hücreleri yok etmek ile kalmayıp kanserin ilerlemesini de engelliyor.
Labaratuar çalışmalarına göre B17 vitamininin kanser hücrelerine karşı oldukça zehirli olduğu söylenmiştir.Bir çok kanser hastası B17 vitamini alarak hastalığı yenmeye çalıştıkları için,ilaç üretim firmaları bu durumdan pek de memnun değil. Amigdalin olarak da bilinen B17, kansere iyi geldiğini bilen ilaç firmaları bu durumu paylaşmamaya çalışıyor.B17 Vitaminine günümüzde rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız da ilaçlar ile işiniz kalmayacaktır.
B17 VİTAMİNİ İÇEREN SEBZE VE MEYVELER

KAYISI ÇEKİRDEĞİ : B17 Vitamini ana meyvesinde çok fazla değil de asıl olarak çekirdeğinde bulunmaktadır. Kayısıdan çıkan çekirdek ve narenciye sınıfında olmayan elma,şeftali,kiraz,erik ve kuru erik gibi meyvelerin kendisinde ve çekirdeklerindede bulunmaktadır.

ÇİLEK, YABANMERSİNİ VE BÖĞÜRTEN GİBİ YEMİŞLERDE: Bir çok yemiş içerisinde B17 Vitaminini bulundurmaktadır. Sağlık Birimi Merkezi'nin önerilerine göre 1 porsiyon böğürtlen,kuşüzümü,ahududu ya da mürver ağacı dutunda 500mg b17 vitamini olabileceğini söyledi.YEŞİL FİLİZLER VE YAPRAKLAR: Çoğu baklagil içeriklerinde B17 Vitamini vardır. Sağlık Birimi Merkezinin önerilerine göre Fasulye ve nohutta da ortalama 100 ile 500mg arası B17 vitamini vardır.

Sadece bunlar ile kalmayıp günümüzde en sık tüketilen mercimek,taze fasulye ve barbunya gibi diğer baklagiller grubunda olan besinlerde B17 tarafından oldukça zengindir.
Kayısı Çekirdekleri İle İlgili Aşağıdaki Yorumlarda Size Faydalı Gelecektir.

Kullanıcı Yorumu : (Leyla Hanım)

"Evet bende kanser tedavisi gören biriyim ben de kayısı çekirdeğinin acısını yedim ama yemede zorlananlar çekirdeği ezip balla tatlandırıp yiye bilir. Tabi ben bir çok bitki ilacı kullandım. Hamdolsun sonuçlarım şuan iyiyim"

Kullanıcı Yorumu : (Gönül Hanım)

"Çok doğru şekere ve bir çok hastalığa iyi geliyor çünkü ben denedim acısı kabukları kırıldıktan sonra kayatım ve bir hafta suda bekletim günde 5 suyunu tazeledim şimdi çerez gibi yiyoruz şekeri baya düşürüyor"Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...
Görsel kaynaklar:
  • https://jerseydemic.com/wp-content/uploads/2017/02/3-11.jpg
İçerik Kaynakları :
  • https://jerseydemic.com/vitamin-b17-is-banned-because-it-cures-cancer/